5 порад про те, як контролювати ремонт кухні під ключ

Ремонт кухні під ключ - зручне рішення, але при цьому не можна пускати процес на самоплив, навіть якщо ви замовили комплексну послугу. Контролювати хід ремонту кухні необхідно на всіх етапах. Наші п'ять порад допоможуть в цьому:

Вас ждут самые сочные Пилотки на сайте.

Не відмовляйтеся від ідеї створення дизайн-проекту, адже це головний інструмент контролю за виконавцями. Саме цей документ допоможе довести, що замовляли ви не те, що отримали.

Замовте дизайн-проект кухні і ремонт під ключ в одній компанії з обов'язковим дизайнерським контролем.

Працюйте з підрядником, який пропонує цілодобовий віддалений контроль. Це надійніше, ніж фото- або відеозвіти, оскільки дозволяє власнику в будь-який момент дізнатися, що відбувається в стінах будинку.

Робіть вибіркову перевірку цін, доручивши закупівлі будматеріалів підряднику.

Дізнайтеся, куди будівельники виносять об'ємний сміття і не залишають вони слідів своєї діяльності на загальних з сусідами територіях.

Ремонт кухні під ключ з матеріалами зводить задачу замовника до мінімуму - затвердження проекту та контролю. Відповідальне ставлення клієнта до цих етапів гарантує ідеальний результат.

ЧИ ПОТРІБЕН ДИЗАЙН-ПРОЕКТ

Здавалося б, навіщо замовляти дизайн-проект кухні: проект кухонних меблів безкоштовно підготує фірма-виробник, решта уявити нескладно. Приблизно так думають замовники, які не розуміють до кінця призначення дизайн-проекту, сприймаючи його як «гарні картинки».

Візуалізація - мала частина проектної документації, яка потрібна саме для клієнта: переконатися, що результат співпаде з очікуваннями. А ось інші складові, такі як розгорнення, відомості матеріалів, плани (електрики, світла, розташування меблів), потрібні для обробників і відділу закупівель. Ще одна функція дизайн-проекту, особливо важлива для маленької кухні 5, 6, 7 метрів, - це планування. Досвідчений дизайнер зможе запропонувати нестандартні рішення по організації простору, які навіть не приходили вам в голову! Дайте фахівця шанс зробити ваш будинок зручніше.

ЯКІ МАТЕРІАЛИ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ ОБРОБКИ

Вибір оздоблювальних матеріалів впливає на те, як довго прослужить ваша нова кухня, а також на вартість ремонту. Самі зносостійкі матеріали виявляються найдорожчими, ось чому разом з дизайнером вам потрібно знайти компроміс між ціною і якістю будматеріалів, використовуваних для ремонту.

Підлога. Ламінат для кухні краще не використовувати, оскільки він погано витримує регулярне вплив вологи. Найчастіше вибирають між кахлем і лінолеумом. Перший естетичніше і довговічніше, другий тепліше на дотик і м'якше - на такій підлозі б'ється менше посуду.

Стіни. Для робочої зони, області біля раковини і плити вибираються грязе-, водо- та вогнетривкі матеріали. Традиційно тут використовували кахель, але зараз нерідко його замінюють скляним фартухом або панелями з штучного каменю. Для інших кухонних стін можна використовувати фарбування, штукатурку або шпалери (крім паперових, які будуть вбирати запахи).

Стеля. Всупереч поширеним побоюванням, можна використовувати натяжна стеля - він легко миється, що виникла кіптява просто зняти. Правда, в цьому випадку рекомендована установка витяжки. Можна розглянути варіант гіпсокартону або панелей.

ЯКИЙ СТИЛЬ ВИБРАТИ

Кухню прийнято оформляти в єдиному зі всією квартирою стилі. І дійсно, якщо у вітальні у вас панує суворий хай-тек, було б дивним бачити в кухні наївний картатий кантрі. Винятком може стати концепт оформлення великих за площею квартир або приватних будинків. У них приміщення можуть оформлятися по-різному - як це робилося в палацах.

Якщо ви вибрали єдиний стиль інтер'єру для всієї квартири, врахуйте, що ступінь його вираженості повинна залежати від розмірів кухні. Для невеликого метражу вибирають мінімалістське рішення, ледь позначаючи стиль, щоб не перевантажувати інтер'єр. У той же час кухня-вітальня завжди насичена стилістичними елементами.

Похожие страницы: