5 причин для будівництва одноповерхового будинку

Незважаючи на популярність двоповерхових котеджів, одноповерхові будинки мають свої переваги, серед яких особливо вироблять такі:

Именно Эротический массаж поможет вашему телу получить удовольствие и расслабиться.

Побудувати одноповерховий будинок під ключ можна за меншу суму в порівнянні з двоповерховим. Так, вартість основних конструкцій буде вище. Але в двоповерховому котеджі потрібна сходи, потрібно проектування та монтаж інженерних комунікацій на обох поверхах, більш складна система опалення. Плюс - збільшується обсяг інтер'єрних і фасадних робіт. Все це в підсумку робить вартість двоповерхового будинку набагато вище.

Жити в одноповерховому будинку зручніше, особливо, якщо в сім'ї є маленькі діти, люди з обмеженими можливостями, особи похилого віку родичі - підйом по сходах для них буде складним.

Для невеликої родини таке житло буде комфортним, зручним, але не доведеться витрачати багато грошей на будівництво.

Економічність і простота опалення - ще один плюс на користь такого котеджу. Оптимальний варіант в даному випадку - система «тепла підлога», інтегрована в фундамент УШП. Таке опалення дозволяє легко регулювати температуру в приміщеннях, забезпечує комфортний мікроклімат і не вимагає великих витрат. Але якщо в будинку є другий поверх, його доведеться опалювати радіаторами, або ж монтувати теплі підлоги окремо.

Переваги архітектури одноповерхових будівель теж не можна залишати без уваги. Популярне рішення - П-подібна форма будинку, що формує затишний внутрішній двір. До плюсів такого рішення відносять і розташування вікон, орієнтованих на всі боки - це забезпечує природну освітленість всіх кімнат протягом дня і дозволяє милуватися красивими видами.

Та все це робить одноповерхові будинки вдалим вибором, тим більше, їх площа і планування можуть бути будь-якими.

Похожие страницы: