7 порад щодо вибору кухонного столу

Найважливішим елементом меблів кухні є стіл. Саме за ним збирається родина за їжею, розмовами. Правильно обраний стіл - запорука зручності, практичності.

Предоставляем услугу Боди массаж, гарантируется качество.

7 важливих правил при виборі кухонного столу

Для того щоб не шкодувати про обраний купленому кухонному столі, слід керуватися наступними критеріями:

1. Кількість осіб. В основному столи кухонні виготовляються з урахуванням від трьох до дев'яти осіб. Якщо часто бувають гості можна вибрати розкладного типу. Для вірного розрахунку потрібно помножити кількість людей на шістдесят сантиметрів для більш комфортного розташування кожного.

2. Стільниця. Найбільш зручною шириною стільниці вважається 80-105 сантиметрів. Якщо вона вже, ширше - це створить деякі незручності.

3. Розташування. Купуючи, потрібно враховувати відстань від стільниці до стіни, меблів. При комфортному розміщенні краще, щоб відстань становила не менше метра.

4. Форма. Буває круглої, квадратної, прямокутної. Для великої кухні відмінно підійде стіл круглої форми. З маленькою площею ергономічнєє купити квадратний, присунути його до стіни, що значно заощадить місце.

На даний момент найбільш популярними є овальні, круглі столи. Вони значно покращують інтер'єр кухні. Для сімей з маленькими дітьми можна не боятися за гострі кути, як в квадратних, прямокутних столах. Відстань до стіни, інших меблів можна залишати менше. Зручні круглі моделі купуються максимум для восьми чоловік. Якщо стіл великий, буде складно дотягнутися до страв, що стоять в центрі.

Для більшої кількості людей відмінним варіантом стане прямокутний варіант, краї якого мають округлені форми.

5. Матеріал. Головною властивістю будь-якого столу, призначеного для кухні, є вологостійкість. Основними матеріалами виробництва є:

натуральне дерево;

Скло;

ДСП;

МДФ.

У плані тривалого терміну служби, надійності підійде стіл дерев'яний. Скляні візуально розширять приміщення, виглядають повітряно, романтично. Велика кількість варіантів зараз представлено з МДФ, ДСП. Такі столи декорують шкірою, камінням, іншою обробкою. Виглядають вони досить цікаво.

6. Дизайн. Бажано, щоб колір і форма гармонійно поєднувалися з кухонним гарнітуром, іншими деталями інтер'єру.

7. Вартість. Даний фактор залежить від матеріалу, розміру, декоративних елементів. Якщо стіл йде разом зі стільцями, також відіб'ється на ціні. Сучасні дизайнери радять купувати дані елементи окремо. Насамперед краще купити стільці, а після підібрати стіл.

Похожие страницы: