Архітектурна підсвічування фасадів будівель - типи і комплектації

Архітектурна підсвічування або підсвічування фасаду здатна надати неповторний вигляд кожної будівлі міської інфраструктури, допоможе підкреслити функціональні, стильові і художні особливості будівлі, а також приховати недоліки. З використанням архітектурного підсвічування фасадів можна зберегти єдиний образ всієї будівлі в нічний час доби.

Мы поможем вам выбрать Электричество будущего, которое имеет отличное качество и выгодную цену.

Залежно від поставлених завдань і типу будівлі архітектурна підсвітка фасадів будівель ділиться на чотири типи:

побутовій та іншій

приховане підсвічування стін,

заливающее або освітлення будівель в повному обсязі і

заливающее освітлення.

Для кожного типу використовуються певні світильники.

Локальна підсвічування використовується для виділення найцікавіших частин фасаду будівлі. Виконати таку підсвічування можна за допомогою світильників спрямованого світла, які повинні розташовуватися на самому фасаді. Локальна підсвічування дає можливість виділити світлом певні частини будівлі. Для підсвічування карнизів, балконів, фризів і балюстрад використовують пристрої з люмінесцентними лампами. Ці лампи дуже зручні, адже вони дуже швидко спалахують при включенні і не мерехтять.

Прихована підсвічування фасаду передбачає собою створення своєрідного малюнка на стіні, який буде не тільки змінювати її, накладаючи світлові ефекти, але і підкреслювати архітектурний вигляд будинку.

За допомогою заливає підсвічування можна підкреслити форму об'єкта, виділити оригінальні деталі. Заливаюче освітлення часто використовується в місцях, де вночі немає активної життєдіяльності, а також в соборах і церквах.

Заливаюче або освітлення будівель в повному обсязі , тобто цілком - тип підсвічування, який використовується для освітлення великих нежитлових об'єктів. Підсвічування фасаду будівлі виконується за допомогою малопотужних прожекторів спрямованого світла і великогабаритних прожекторів світла, що заливає. Використовуючи цей тип підсвічування, величезні металогаллогенні прожектори розташовують навколо будівлі, встановлюючи на дахах сусідніх споруд або на землі, прожектори направленого світла встановлюються на опорах по периметру будівлі.

Перед тим, як почати займатися установкою приладів освітлення, потрібно ознайомитися з рядом основних правил. Головною вимогою до архітектурному підсвічуванні відноситься не тільки естетична привабливість, але і високий ступінь захищеності електроустаткування і електропроводки від різних зовнішніх впливів: вітру, опадів, прямого сонячного світла і коливання, а також високий ступінь контролю.

Визначаючи комплектацію пристроїв архітектурного підсвічування фасадів будівель, варто звернути увагу на вихідні дані, тобто його

тип,

призначення,

конструкцію,

вид кріплення,

спосіб установки,

тип лампи, що використовується в пристрої.

Не варто забувати про загальну безпеку всіх джерел освітлення, їх термін служби, стабільності роботи, економічності обслуговування і простоті. Фасадні світильники повинні мати високий ступінь вологозахищеністю і пилезахищенності.

Для художнього підсвічування ні в якому разі не можна використовувати прилади освітлення, які псують вигляд самого будинку при денному світлі, наприклад, на довгих кронштейнах.

Похожие страницы: