Дах будинку


Вибираючи матеріали для внутрішнього оздоблення будинку, вікна та двері, перш за все, необхідно знайти баланс ціни і якості. Купуючи плитку, кабелі, плінтуса, і інші елементи внутрішнього простору, мало хто замислюється про те, який конкретний матеріал підійде для цегельного або дерев'яного будинку. Звичайно, якось не логічно ставити залізні двері в отвір дерев'яного будинку, однак, і такі випадки бувають - це, знову ж таки, питання особистих переваг. З усіх цих важливих «дрібниць» складається ціна внутрішнього оздоблення приміщення. Відповідно, і цей етап не надто різниться з точки зору витрат на будівництво. Можливо, вартість самих робіт для дерев'яного будинку буде нижче, адже в деяких випадках для монтажу обладнання, електрики і сантехніки не будуть потрібні додаткові інструменти і зусилля.
стіни


І ось, нарешті, ми підходимо до різниці. Прийнято вважати, що дерев'яні стіни обійдуться набагато дешевше. Можливо, це так, але перед початком будівництва дерев'яного будинку, необхідно переконатися, що хороший діловий ліс в вашому регіоні насправді доступний, і вам не будуть потрібні додаткові витрати на його перевезення за тисячі кілометрів. Наступним моментом, над яким варто подумати, стає сучасне різноманітність дерев'яних конструкцій: від каркасніков до оциліндрованих колод. Було б просто підрахувати витрати, якщо все дерев'яні будинки і сьогодні будувалися по-старому, з колод. Але чим більшою обробці піддається деревина, тим, відповідно, дорожче вона коштує. По суті, те ж саме можна сказати й щодо не дерев'яних будинках. Кожен матеріал - цегла, різні види піноблоків, арболіт, - має свою ціну. Але якщо брати ідеальний дерев'яний будинок і ідеальний цегляний будинок, то різниця в ціні буде на користь першого. Адже існують додаткові, і не маленькі, витрати на утеплення і внутрішню обробку цегляного будинку, чого можна уникнути у випадку з будинком дерев'яним.

Будинок з колоди
Charles Dawley
Час гроші

Якщо гарненько подумати, то різниця в ціні на будівництво дерев'яного будинку і цегляного цілком може бути знівельована тим фактом, що в дерев'яний будинок не можна в'їхати одразу. Не можна після зведення стін і даху тут же приступити до його внутрішнього оздоблення, адже будинок з колоди або бруса повинен вистоятися, осісти. Тому якийсь час вам доведеться десь жити і витрачати гроші на проживання, маючи вже майже готовий будинок. У випадку з цегляним будинком такої проблеми не буде - він повністю готовий до новосілля, як тільки закінчиться етап внутрішньої обробки, який слід безпосередньо за етапом зведення коробки.
Експлуатація і мікроклімат

Похожие страницы: