Дизайн Ремонту Кухні 9 Метрів

Кухня в більшості квартир і приватних будинків - це жіноче царство.Чоловіки навіть поняття не мають часом, на якій полиці і в якому шафі що лежить.Тому, розробляючи дизайн кухні 9 кв. метрів, необхідно радитися з господинею. Адже ніхто краще за неї не знає, які побутові прилади знадобляться їй на кухні і де краще розташувати меблі.

 

Фахівці з дизайну радять першою справою визначитися зі стилем меблів, який задасть тон приміщенню.Існує багато варіантів кухонних гарнітурів. Найбільш популярними стилями кухонь вважається класика, кантрі, модерн, еклектика.

 

Інтер'єр кухні 9 кв. м. в класичному стилі уособлює комфорт і домашній затишок.Для фасаду зазвичай використовують масив дерево або МДФ під дерево. Класичний стиль легко впізнати по різних балюстради, арках, карнизах. Побутова техніка, як правило, вбудована або підбирається в тому ж стилі, що і кухня.

 

Багато хто віддає перевагу облаштувати кухню 9 кв. метрів у стилі кантрі. При невисокій вартості кухня буде затишною і дуже зручною в експлуатації.З матеріалів найчастіше використовується натуральне дерево, МДФ, скло (для дверей).Техніка окремо стоїть. Такий стиль для своєї кухні часто вибирають люди похилого віку, які найбільше цінують простоту і зручність.

 

Модерн вибирають люди, які йдуть в ногу з часом. Їм подобається все прогресивне, і про це красномовно говорить кухонні меблі з пластику, МДФ, металу і скла.Цей стиль легко впізнати по простоті і строгості форм, відсутності декоративних елементів, великій кількості сучасної побутової техніки.

 

Еклектика - це, по суті, об'єднання декількох стилів.Використовуються різні варіанти і фактури, але головна умова - гармонійне їх поєднання.Стиль підходить для людей, які не можуть вибрати для своєї кухні строго певний напрямок.

Похожие страницы: