Фундамент зі своєрідним запасом міцності

Непотрібно бути будівельником, щоб знати, що основою будь-якого будинку є фундамент. Щоб ваш будинок залишався міцним і надійним навіть через багато років, фундамент и виготовляються зі своєрідним запасом міцності в 30 - 40%. Важливо враховувати й те, з якого матеріалу у вас виготовлений сам будинок, адже для споруд из цегли та з каркасних панелей фундамент повинен бути різний. Повинно братися до уваги і те, в якому стані знаходиться грунті  грунтові води. Виходячи з цих критеріїв, фундаменти розрізняють наступні:

Стрічковий фундамент - мабуть, цей вид один з найпопулярніших при будівництві приватних будинків і котеджів. Цей вид фундаменту дуже універсальний і підходить для всіх видів грунту. Фундамент зводиться на глибині замерзання грунту в кожному конкретному регіоні. Фундамент може бути як монолітним, так і збірним, все залежить від особливостей споруди. Важливо і те, що ви можете підняти будинок на необхідний рівень, що дозволить вберегти стіни від вогкості, та й виглядає такий будинок досить естетично.

Монолітний фундамент - найкраще рішення, якщо вам необхідно звести легкі, але міцні конструкції з каркаса або дерева. Цей вид фундаменту досить легкий у виробництві, адже не вимагає значного поглиблення в грунті. Фундамент має вигляд монолітної плити, завдяки чому, ви можете зводити споруду навіть на болотистому ґрунті.

Стовпчастий фундамент - служить оптимальним варіантом, якщо вам потрібно звести споруду на нерівній грунті, на якій є значні перепади, або ж, якщо ваш будинок планується неподалік від річки або іншої водойми. 

Похожие страницы: