Кондиціонери своїми руками


Мобільний кондиціонер Якщо у вас вдома немає кондиціонера, можна вирішити цю проблему, обійшовшись без величезних витрат на послуги бригад, що встановлюють кондиціонери. Та й фірми, які продають і встановлюють кондиціонери, зараз відчувають сезон напливу. Що б достукатися до них потрібно чекати пару-трійку тижнів і бути готовими підлаштовуватися під їх графік.
Ось альтернатива вищеописаного підходу. Вам достатньо придбати кондиціонер, або пристрої, які замінять кондиціонери, які не вимагають установки. Справа в тому, що установка грає істотну роль в подальшій роботі всієї системи. Навіть віконний кондиціонер, встановлений неправильно буде працювати як мінімум на третину слабкіше і проживе менше. А що ж говорити про спліт-системах?

Качественные ковровые покрытия ТМ "Карат" Вы можете приобрести на сайте https://kiev-karatcarpet.com по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Але є кондиціонери, які не вимагають установки. Називаються вони дуже просто: мобільні кондиціонери. Пристрій це являє собою єдиний блок, який працює в точності як звичайний віконний кондиціонер, але конденсат виводить через трубку в вікно, або спеціальний піддон, а гаряче повітря виводиться на вулицю через вентиляцію, або кватирку: все залежить від того, куди вам зручніше вивести трубу для його відводу.
Крім мобільного кондиціонера полегшити спеку вам можуть допомогти звичайні вентилятори, якщо підкріпити їх дію зволожувачами повітря. Така система може бути і єдиним приладом, називається він конваери (див. Рис.), Є в багатьох магазинах.
Конваери 1Конваер 2Конваер 3
Конваери - це охолоджувачі повітря. Охолоджувач містить фільтр з деревини тополі. Завдяки спеціальній системі водопостачання деревні фільтри на протязі всього циклу залишаються вологими. Потужні вентилятори, вбудовані в конваери, проганяють гаряче повітря через фільтри і охолоджують його процесом випаровування. Конваєри встановлюється в кафе, барах, житлових приміщеннях, в офісах, в саунах, в спортзалах, в виробничих приміщеннях з підвищеною температурою і запиленістю.

Похожие страницы: