Кроквяна система своїми руками

Потрібно відзначити, що це дуже зручно - ми відміряли 28 сантиметрів, отчерчиваем діагональ і по ній відпилювали. Головне, щоб ширина бруса була всюди 15 сантиметрів, інакше кути будуть різні.

Повернемося до стійки. На тому ж інженерному калькуляторі вираховуємо тангенс кута 28,3 0 отримуємо 0,538. Множимо на наше 3,95 і отримуємо 2,12. Це і є висота стійки.

Розрахунок висоти стійки

Для того, чтобы купить качественные строительные материалы Вам нужно перейти по ссылке, огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Далі нічого складного: ми виставили першу і останню стійку, натягнули шнурку, і по ній, використовуючи рівень, виставили всі інші. Треба відзначити, що прикручують все це на перфоровані оцинковані куточки і саморізи. Ми дуже раді, що пішли цим шляхом, тому як ні одного пальця за історію будівництва даху не постраждала - це по-перше, а по-друге, дуже здорово коли виставляєш за рівнем ту ж стійку і прикручують до неї тимчасову тесінку ... вжжжжжік ... потім прикладаєш рівень і бачиш, що помилився. Без проблем. Вжжжжік назад. Поправив як треба і знову прикрутив. Слабо собі уявляю, як би ми впоралися з молотком і цвяхами. Дилетанти одним словом)))

Болтами до верхньої частини стійок ми прикрутили сутички. Думаю, не варто наводити тут наводити приклад її страшного розрахунку.

сутичка

Все стоечки ми скрутили між собою по діагоналі. Для цього використовували дюймовку, яка була замовлена на обрешітку. Виглядає це приблизно ось так:

Скручування по діагоналі

На зображенні зверху видно прогін. Природно, він великий і тягнеться на весь будинок, але якщо чесно, то ми взагалі хотіли обійтися без нього, однак відсутність досвіду і страх що "все зламається" зробили свою справу. Про це нижче.

Взагалі, я розумію, що на матеріалі можна було б злегка заощадити, але ми будували будинок собі і в перший раз, а при таких обставинах економія - це зайві сумніви, переживання і нерви. А нам це абсолютно ні до чого.

Коли будуєш власний будинок, кожен етап будівництва це невимовна радість і гордість від кожного кроку в майбутнє. З моєї ділянки, прямо з землі, видно горизонт минає на вісім кілометрів. Природно, коли піднімаєшся вище, то види все красивіше і новіше. При цьому не важливо, на скільки вище ти піднявся над землею. Я радів, стоячи на залитому цоколі, важливо походжаючи, по ньому і вивчаючи види з нового ракурсу. Видряпується на свіжозбудовану стіну, притуливши сходи зсередини будинку. Після того, як очі виявлялися вище стін, кожен крок по цих сходах задавав новий тон сприйняття свого, давно вивченого ділянки і такого улюбленого мною горизонту. Складно описати, що відчув я, піднявшись з колін, на злегка не слухати ноги на висоті більше 5 метрів! Це ні разу вам не цоколь, це вже страшно ... але не довго. Людина швидко до всього звикає, і через кілька днів ми, як мавпи, лазили по цьому даху і нічого не боялися.

Похожие страницы: