Кухні в Хрущовки Дизайн і Ремонт

Дизайн кухни в хрущевке с газовой колонкой: варианты размещения газового аппарата У вас є газова колонка? Значить, вам не страшні профілактичні або аварійні відключення гарячої води.Produmyvaâ Дизайн кухні hruŝevke з газовою kolonkoj, Тихий вниз, технічний директор компанії двох suŝestvuût проблем - розміри Samogo apparata і доцільно vydeleniya вільного простору навколо нього для багатьох киснем.

Газова колонка - вдало вписуються в інтер'єр

Як правило, апаратура розміщується в певному місці, і не всі власники вирішуються на зміну її місця розташування.Тим більше що розміри стін і не дозволять якогось глобального перетворення.Цим і ускладнюється дизайн маленької кухні.

Дизайн кухни в хрущевке с газовой колонкой: варианты размещения газового аппарата Усього варіантів вдалого рішення з декорування колонки може бути два:

     
  • Її можна сховати від сторонніх очей.
  •  
  • електроенергії може vystavit napokaz.
  •  

газового стовпа в центрі уваги

Земля і, якщо ви хочете, щоб колонка центрального елемента стіни, це апарат повинен виглядати podobaûŝim щоку.Виробники пропонують масу варіантів, які підійдуть для будь-якого стильового дизайнерського рішення.Головне правило, при виконанні якого дизайн маленької кухні в хрущовці при наявності газової колонки буде ідеальним, - поєднання приладу з іншими предметами інтер'єру і кухонною технікою.

Поєднання - це не тільки витримка в єдиній кольоровій гамі.Можливо і виділення кольором, який повинен перегукуватися з деякими дрібними деталями інтер'єру.Але пам'ятайте, якщо ви обираєте яскравий колір газової колонки, всі інші масивні поверхні повинні бути однотонними, а в ідеалі і зовсім білими.Так як велика кількість колірних сегментів або навіть масиву одного яскравого відтінку «стисне» маленьке кухонний простір ще більше.

Газова колонка - сховаємо з очей геть

Якщо попередній варіант з акцентуванням уваги на колонці вас не влаштовує, то продумайте дизайн кухні в хрущовці так, щоб цей агрегат не було видно взагалі.

Як це зробити? Секретні шафки! Кухонні гарнітури, на щастя, в даний час не є однотипними шаблонними наборами тумб і настінних шафок.І вже якщо навіть величезні холодильники можна задекорувати під шафи, то з газовою колонкою проблем буде ще менше.

Замовляючи гарнітур, обов'язково надайте фахівцеві розміри колонки і її точне розташування на стіні - це необхідно для забезпечення безпечного використання приладу, так як приплив повітря повинен бути абсолютно вільним.В іншому випадку ризик гасіння полум'я дуже великий.

Возможно, вам понравится:

Квартирне питання зіпсувало кухню
Квартирне питання зіпсувало кухню

Похожие страницы: