Кухня в хрущовці Дизайн Ремонт

Дизайн интерьера маленькой кухниДосить згадати той факт, що ви проживаєте в «хрущовці», як тут же ви натрапите на співчуваючий погляд.Достатньо лише згадати те, що ці квартири будувалися в якості тимчасового житла, про що свідчить все - незручні планування, маленькі кімнати, в тому числі і кухня, не завжди хороша теплоізоляція, а про звукоізоляцію і зовсім говорити не доводиться.Але маленька кухня - це не вирок, і створити затишне оформлення та тут цілком реально.Досить з усього розмаїття декоративних елементів і меблів вибрати те, що відповідає вимогам.

 

Отже, розглянемо, як створити дизайн маленької кухні, і які правила варто виконувати.

 

Не будьте Плюшкіним

 

Дизайн небольшой кухни в хрущевке Позбувайтеся від старих речей, не залишаючи старі праски, каструлі, сковорідки.Регулярно проводите ревізію і якщо ви придбали новий чайник, не потрібно ховати старий «на всяк випадок».Пам'ятайте, що дизайн кухні в хрущовці не сумісний з великою кількістю непотрібних і рідко використовуваних речей.

 

Мінімальний декор

 

Декоративна tareločki, прикраси на стінах, багато малюнків, важкі штори, вази і так далі.Всього цього бути не повинно. Позбавтеся від цього, і ви помітите, наскільки ширше стане простір.

 

Правильна організація простору

 

Нерідко Дизайн кухні hruŝevke osložnâetsâ фондові труб, витяжки, системи вентиляції, які не в змозі видалити.У підсумку, окрім встановлення меблів, доведеться враховувати ці нюанси. Особливого вибору в розміщенні гарнітура ні - кутовий або лінійний варіант.У деяких випадках холодильник доведеться винести в коридор, так як простір не дозволяє встановити такий габаритний предмет.

 

Минимум декора в дизайне маленькой кухни Організація System Storage

 

Як мотузка govorilos вище Маленька дизайн кухні не сприймає bolšogo кількості об'єктів.Тому важливо, щоб дрібна техніка, посуд, столові прилади знаходилися в шафках.Може частину посуду сховати в шафах в кімнаті.

 

Планування кухні

 

Якщо є можливість, то можна прибрати стіну, що відокремлює кухню від суміжної кімнати.Але якщо стіна несуча, то цей варіант не підходить. Також, дизайн можна змінити за наявності балкона.Замініть двері на розсувну систему по ширині всієї стіни. Крім розширення простору, кухня буде більше освітлюватися.

 

Поширені методи оформлення кухні в хрущовці

 

Якщо ж перепланування кухні недоступна для вас, то зміна дизайну можливо за рахунок віконного отвору.Збільште цю область, і зорово кухня стане просторіше.

 

Не забувайте про кольорову гаму.У хрущовці - це тільки світлі тони, так як темні кольори візуально звужують приміщення.

Возможно, вам понравится:

Дизайн potolka навколо дошки
Дизайн potolka навколо дошки

Похожие страницы: