Кухня в хрущовці Дизайн Ремонт Фото

Дизайн интерьера маленькой кухни в хрущевке — создаем комфорт и уют наявність tesnogo malogabaritnogo простору чверті Радянської будівлі imenuemogo kuhney Приватні vиzиvaet Vopros - можливо, що razmestity з komfortom в еtom malenykom закутку потрібно більше методів різноманітність sovremennoy bиtovoy hotya bи minimalynoe кількість меблів і різних дрібниць.

 

Давайте розберемося, що являтиме собою дизайн маленької кухні в хрущовці і як зробити так, щоб наявне приміщення виглядало у відповідності зі своїм функціоналом.

 

Кухня в хрущовці - створюємо комфорт і затишок

 

Одне з найголовніших правил - дизайн маленької кухні повинен бути цілком витриманий в одному стилі.Дотримуйтеся одного вибраного стилістичного напряму: в меблів, деталях інтер'єру, побутової техніки (по можливості) і деталях косметичного ремонту.

 

Дизайн интерьера маленькой кухни в хрущевке — создаем комфорт и уют Функціональні приміщення Визначення

 

Iznachalyno визначити Chto vи Хоти poluchity своєї кухні.Не секрет, що не всі сучасні люди воліють домашнє харчування.У деяких квартирах кухні повністю відсутні - їх замінюють кілька побутових приладів, призначених для зберігання напівфабрикатів і їх розігрівання.Якщо це не ваш варіант, то розгляньте наступні приклади.

 

     
  • Кухня і тільки кухня
  •  

 

Цей варіант не передбачає розміщення обідньої зони, для якої доведеться підшукати інше місце в квартирі.

 

     
  • кухня-їдальня
  •  

 

Дизайн интерьера маленькой кухни в хрущевке — создаем комфорт и уют Так, і в цьому маленькому просторі можна поставити зону комфорту під час їжі.Звичайно, доведеться відмовитися від масивних дерев'яних столів на 4-6 персон.Але сучасні виробники пропонують чарівні пристінні, в тому числі і відкидні, столики, які якраз вдало увійдуть в інтер'єр кухні в хрущовці.

 

Косметичний ремонт

 

Уникайте малюнків на стінах.Дизайн кухні не терпить недоладності, строкатості, колірного хаосу. Оптимально - однотонні світлі шпалери і простий однорівневий глянсовий білий стелю.Темні шпалери - це теж не ваш варіант.

 

Освітлення

 

Кілька точкових світильників впишуться в дизайн маленької кухні набагато краще, ніж один великий джерело освітлення.Пограйте з штучним світлом - підсвітите, наприклад, окремо робочу поверхню, гарнітур, зону харчування.

Возможно, вам понравится:

Маленька кухня. Школа дизайну
Маленька кухня. Школа дизайну

Похожие страницы: