Купити тонкий ортопедичний матрац на диван, топпер

Розкладні або висувні дивани залишаються популярними в інтер'єрі квартир. Часто вони використовуються в якості спального місця: основного або гостьового. Для комфортного сну на дивані слід скористатися тонким матрацом. Ще його називають топпер або наматрацник. Він допоможе приховати вм'ятини, нерівності, та й просто стики між частинами дивана вирівняти. Адже його призначення - змінювати властивості поверхні, на якій буде перебувати, тобто надавати їй жорсткість або м'якість. Може топпер використовуватися і для утеплення надувного матраца або в якості спортивного мату.

Выбрать качественный матрас вы можете зайдя в Магазин Матрасов, здесь предсавлен широкий выбор и специалисты помомгут подобрать необходимую модель матраса.

У чому різниця між матрацами для ліжка і дивана?

По-перше, товщина. Матраци для ліжок можуть бути товщиною до 50 см. Топпери набагато тонше, найтонші - 2 см, а самі товсті - 9 см (зустрічаються і 10 см).

По-друге, якщо матраци для ліжка можуть бути пружинними, то тонкі матраци - тільки безпружинні.

Серед достоїнств Топпери - їх компактність (багато моделей легко скручуються, їх можна прибрати, наприклад, в шафу або в нішу). Спільне між матрацами для дивана і для ліжка - їх розміри і матеріали наповнювача.

З яким наповнювачем купити матрац для дивана?

Наповнювач може бути натуральним, штучним або комбінованим.

штучні:

Штучний латекс. Матеріал м'який, добре пропускає повітря, гіпоалергенний, досить довговічний. Матрац з таким наповнювачем підійде на жорсткий диван;

Пінополіуретан. Такий матрац популярний серед споживачів через доступною вартості. Його головні переваги - хороші теплопровідність і вологопоглинання, нешкідливість. Мінус - недовговічний, швидко просідає. Тут ви знайдете відгуки про пінополіуретанових матрацах;

Струтофайбер - поліестер, розроблене спеціально для наповнення м'яких меблів. Матеріал середній по жорсткості і пружності, добре проводить тепло. Термін експлуатації його довше, ніж пінополіуретану. Часто це штучне волокно з'єднують з натуральними волокнами (бавовна, морські водорості, кокосова койра, і т. Д.), Які доповнюють струтофайбер унікальними властивостями. Також існує матеріал для пошиття поліефір. Тут можна прочитати про те, що це за тканина;

Меморіформ (memoriform). Цей пористий матеріал називають ще «піна з пам'яттю». Він «запам'ятовує» форму, грубо кажучи, на ньому при тиску утворюється вм'ятина, яка незабаром розпрямляється, якщо тиск вже не роблять. Відсутня виштовхує ефект. Відпочинок на матраці з таким наповнювачем - особливо комфортний і повноцінний, створює враження перебування в невагомості. Матеріал не має схожих аналогів.

натуральні:

Кокосова койра. Це волокна кокосового горіха. Матеріал екологічно чистий, має бактерицидні властивості, довговічний і зносостійкий. Матраци з кокосовою койрой - досить жорсткі. Щоб надати їм еластичність, виробники часто поєднують з латексної прошарком. Топпер з кокосової койрой має ортопедичний ефект. Матрац не можна скручувати, щоб не руйнувалися пресовані волокна. Кокосові матраци часто кладуть в дитяче ліжечко.

Латекс - це спінений сік каучукового дерева. Структура матеріалу - микропористая, нагадує бджолині стільники. Заповнені пори повітрям. Латекс - екологічний, з хорошою теплопровідністю. Його можна вважати ідеальним наповнювачем для матраців;

Шерсть (верблюжа, овеча). Матеріал з хорошою теплопровідністю, але може викликати алергію. Тому для тонких матраців використовується не часто. Зустрічається в поєднанні з іншими наповнювачами. З верблюжої вовни частіше виробляють ковдри. Наприклад, ковдру Каракуми.

Тонкі матраци можуть складатися з декількох шарів: матеріали забезпечують виробам необхідні властивості.

Матраци для дивана можуть бути ортопедичними (пружними і еластичними), приймати форму тіла, прогинатися тільки в тих місцях, де чиниться тиск. Ортопедичний ефект мають практично всі Топпери, тільки в різному ступені, залежно від наповнювача. Це латексні наматрацники, вироби з струтофайбер, меморіформ, пінополіуретану, дует койра + латекс. Якщо потрібно поверхні надати жорсткість (коли диван зношений, продавлений), придбати слід матрац з кокосової койри і «друге життя» дивану забезпечена. Поєднання кокосова койра і натуральний латекс дають жорсткість середнього рівня - це найбільш затребуваний варіант. Якщо потрібно пом'якшити диван, можна придбати топпер з латексу, пінополіуретану або меморіформ. Практично відсутні ортопедичні властивості у матраців з синтепону.

Похожие страницы: