Меблі своїми руками

Якщо Ви думаєте, що зробити якісні меблі своїми руками,
справа складна, то Ви глибоко помиляєтеся.


Ви, своїми руками, можете зробити меблі будь, необхідної Вам конструкції і колірного оформлення, у той час як вибір фірмової меблів обмежений тим, що є у продажу.


Можна, звичайно, зробити замовлення на виготовлення меблів за своїм ескізом. У цьому випадку Ви обов'язково зіткнетеся з двома проблемами:

- Вам буде запропонований вибір обмеженого виду текстур і забарвлень. Незважаючи на те, що меблева промисловість випускає велику різноманітність кольорів і текстур матеріалів для виготовлення меблів, насправді їх спектр не так широкий, як хотілося б і обмежений рамками умов масового виробництва.

Наприклад, мені захотілося мати зелену передпокій. Цей колір для передпокою символічний, як дозволяючий сигнал світлофора. Знайти в продажу меблі зеленого кольору для передпокою практично нереально. На замовлення теж приймаються тільки розміри Ваших меблів виходячи з наявного в наявності матеріалу.

Я вирішив зі звичайного неламіновані ДСП лицьові деталі шаф меблів передпокої зробити своїми руками з імітацією текстури малахіту. Процес виявився нескладним, кінцеву якість обробки - високим, а витрати нікчемними. Більш докладно можете ознайомитися з процесом на сторінці по виділеній посиланням.

При виготовленні меблів своїми руками вибір текстури зовнішнього оформлення ограніцен тільки рамками Вашої фантазії. При цьому вартість меблів, виготовленої Вами, завжди буде на порядок нижче вартості меблів, придбаної або виготовленої на замовлення, а самі меблі буде єдиним екземпляром у Світі;

- Ціна і якість виробу не завжди будуть відповідати один одному. Це питання трохи складніше першого, так як якість меблів буде, в даному випадку, залежатиме не тільки від майстра, але і від якості використовуваного матеріалу.

Похожие страницы: