Меблі в стилі Прованс: секрети затишного дизайну

Насправді Прованс - це не що інше, як французький кантрі. Просто вважається, що з'явився він у далеких селах біля Провансаль, звідси і елегантне назву.

Изготавливаются Столешницы из дерева отличного качества и по выгодной цене.

Меблі в стилі Прованс - це особлива розмова. Незважаючи на її сільські коріння, зовнішню простоту і відмова від контрастів, - вона буде домінантою в будь-якому інтер'єрі. Саме на її особливі якості, ледь вловимих поглядом, і будується ця дивовижна романтика, чарівність і навіть умиротворення всього стилю в обстановці.

Як відрізнити елементи такого меблювання від виробів, виконаних в інших французьких стилях?

По-перше , незалежно від того, що підкреслить в кімнаті стиль Прованс - французька меблі, аксесуари, текстиль, - всі ці компоненти будуть відповідати єдину вимогу: ніякої показною новизни, тільки звична потертість , подряпини і т.д. В цьому і секрет затишку: вся обстановка ніби роками зберігається в такому вигляді, навіть якщо її картинка була "намальована" в спальні тільки вчора. З огляду на велику кількість застосовуваних в меблевих виробах матеріалів, не складно здогадатися, чому саме меблі найбільше піддається штучного старіння.

Другий момент : квіти. Це ж сільський стиль, а життя в селі не передбачає кордонів між інтер'єром та екстер'єром. Ось і Прованс не любить цього поділу: він із задоволенням впускає весняні квіти з французьких лугів на товсту оббивку дивана, на спинку стільця, підлокітники крісел в варіанті різьбленого орнаменту. Квіти і Прованс - поняття нероздільні , причому обмежень у виборі рослин тут немає. Хоча є свої улюблені букети: маків, ірисів соняшників, - в такій великій кількості вкривали сади французьких сіл.

По-третє, функціональність . Прованс - той самий варіант, коли горезвісна французька помпезність утихомирила свої амбіції і гармонійно поєднується з практикою.

У цьому стилі навіть стільці для їдальні набувають особливої функціональність: вони виконуються з підлокітниками, у варіантах з м'якими спинками і сидіннями, що робить їх не менш зручними, ніж повноцінні крісла. Моделі з опцією трансформації Прованс теж цілком готовий прийняти, якщо їх вигляд буде відповідати його ненав'язливим вимогам. Одним словом, це повинен бути бездоганний баланс - стилю, вишуканості і практичності, щоб мати право носити горде ім'я Прованс.

Сама проста формула створення такого інтер'єру : взяти старовинні меблі і додати кілька витіюватих, витончених, незвичайних елементів, які її омолодять. Кольори при цьому повинні залишатися не чіткими, а розмитими. І зовсім добре, якщо в декорі переважатиме флористична тематика.

Похожие страницы: