Монтаж мембранної покрівлі

Монтаж мембранної покрівлі може виконуватися трьома різними методами. Перший передбачає використання у процесі роботи спеціального клею, який наноситься на мембрани, а після цього вони притискаються до решетування.
Даний спосіб є ідеальним рішенням в тому випадку, якщо на даху є велика кількість різних кутів або виступів. Також він відмінно підходить для шатрового даху. Однак перед безпосереднім приклеюванням мембран до основи, їх потрібно зварити між собою.
монтаж мембранної покрівлі

Транспортные компании в Алматы, Казахстана окажут Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Баластовий метод кріплення покрівлі зазвичай застосовується для плоских дахів. Для цього на основу необхідно укласти покриття з мембран, яке фіксується з торців.
Щоб покриття в процесі кріплення не зрушується, його притискають спеціальним баластом, а при цьому слід враховувати, що його вага повинна рівномірно розподілятися по всій поверхні.
покрівельна мембрана

При цьому він не повинен бути занадто важким, щоб не пошкодився матеріал. Як баласт, як правило, застосовується щебінь або плитка.
Також існує механічний метод укладання мембранної покрівлі, який застосовується тоді, коли неможливо чинити на покрівлю навіть невеликих навантажень. Спочатку на поверхню укладається мембранне покриття, а після цього всі місця стиків і швів фіксуються до решетування за допомогою придатних саморізів.
При цьому потрібно укладати всі мембрани з невеликим нахлестом, а після фіксації потрібно заварити всі місця кріплень.
мембрана полімерна

Також всі мембрани між собою можна кріпити різними методами. Для цього можна застосовувати дифузну зварку, яка передбачає застосування розчинника. Також це може виконуватися звичайної зварюванням, а при цьому використовується зварювальний апарат або фен.

Похожие страницы: