Монтаж покрівельного килима дизайн квартиры Одесса

Тут має сенс зробити відступ щодо вітрових. Є думка, що підпокрівельний килим краще укладати на капельники, а вітрові планки прикручувати вже потім. І напевно, так буде правильніше, але я робив, як розповідаю.

Наступний полотно укладається внахлест, як раз на ширину шару, що клеїть. Діємо за відпрацьованою схемою: розгортаємо, закріплюючи саморізами, відриваємо захисну плівку. Полотна склеяться самі. Потрібно відзначити, що ходити по цій конструкції небажано або гранично акуратно !!!


Далі, починається монотонна робота по укладенню гонту. Ще раз нагадаю про інструкцію, попросіть у продавця або скачайте на сайті виробника вашої бітумної черепиці.

Коли укладаємо перший ряд, необхідно обрізати зайві "лопухи". Ріжеться все дуже просто ножицями по металу. Попередньо потрібно отчертить лінію різу - так буде рівніше. Я креслив простий шліцьовій викруткою прямо по посипання. Все добре видно, але до кінця даху, ширина шліца викрутки стала в два рази менше. Так що краще взяти ту викрутку, яку не шкода.

В інструкції написано, що необхідно спочатку розмітити дах, але мені було дуже лінь, і в підсумку все відмінно вийшло і без розмітки. Головне дивитися, щоб все підходило в стик, а наступний шар накладати без перекосів. Думаю, коли почнете, ви зрозумієте що я маю на увазі.

Щось я відволікся трохи ...

Обрізали зайве, укладаємо перший ряд. Попередньо потрібно все ретельно промазати бітумною мастикою. Кожен гонт (це один лист бітумної черепиці) прибивається або прикручується на 4 цвяха (шурупа) відповідно до інструкції. Я використовував саморізи, тому як молоток і мої пальці на лівій руці, постійно сваряться. Пальці періодично програють: (((Коли кладемо на мастику перший ряд черепиці, плівку потрібно не забути віддерти.

Далі все простіше: мастикою потрібно мазати тільки під його початку до кінця ряду (над вітровими планками). Її не треба шкодувати, але при цьому густо накладати теж не потрібно, тому як потече потім.

Дії такі:

докладаємо гонт
прикручуємо саморізи
Відліплювати захисну плівку
Повторюємо операцію кілька сотень разів ...

Джерело: http://arinadavidova.com/category/portfolio/

Похожие страницы: