Накриваємо будинок разом із керамічною черепицею Braas Гранат 13V

Керамічна черепиця - цариця покрівельних матеріалів, яка відома людству ще з незапам'ятних часів. Залишається вона затребуваною на будівельному ринку і по сьогоднішній день. Якщо будівля була вкрита добротної керамічною черепицею навіть кілька десятків років тому, сьогодні вона може виглядати так, як ніби покрівельні роботи із застосуванням цього матеріалу здійснювалися зовсім недавно. Черепиця з кераміки сьогодні охоче використовується і для покрівлі сучасних будівель і для здійснення ремонту даху в старих будівлях.

У нашому інтернет-каталозі представлена керамічна черепиця Braas Гранат 13V, яка завоювала довіру багатьох будівників на вітчизняному та світовому ринку.

8 незаперечних переваг керамічної черепиці Braas Гранат 13V, заради яких її варто купити.

Надійність і довговічність.
Не вимагає оновлення і ремонту.
Зберігає привабливий зовнішній вигляд навіть після десятків років експлуатації.
Стійка до негативному впливу природних явищ.
Достойно пручається механічних і хімічних впливів ззовні.
Вогнетривка.
Відмінні шумоізоляційні властивості.
Низька теплопровідність.

З урахуванням того, що такий вид покрівельного матеріалу відрізняється чималою вагою, для його установки немає необхідності використовувати більш потужні конструкції обрешітки і крокв, як вважають багато покрівельники. Насправді для успішного виконання покрівельних робіт із застосуванням керамічної черепиці Braas Гранат 13V, досить буде використовувати звичайні крокви стандартного перетину, але їх установка повинна здійснюватися із зменшеним кроком і частіше, ніж зазвичай.
Керамічна черепиця Braas Гранат 13V - це не тільки надійно, але й красиво!

Широка колірна гамма керамічної черепиці, різноманітні варіанти форм і текстур дає можливість вибрати ідеальний варіант для покрівлі даху в будь-якому стилі. Такий покрівельний матеріал завжди виглядає дуже красиво і стильно!

Надійність цього покрівельного матеріалу визначається, насамперед, тим, що в порівнянні з металевою черепицею, вона важить на 25-30% більше, а її монтаж здійснюється на дах з кутом нахилу від 22 ° до 60 °. Монтаж черепиці керамічної Braas Гранат 13V при більш високому куті нахилу здійснюється до решетування і з використанням спеціальних кріпильних шурупів. Крім того, надійність покрівлі з керамічної черепиці залежить від професійного рівня покрівельників. У цій справі не можна довіряти дилетантам, оскільки це може бути чревате додатковими витратами на усунення «косяків». Довіряйте професіоналам!

Похожие страницы: