​Натяжні стелі в домашньому інтерєрі

Останнім часом натяжні стелі стали широко популярні не тільки в ремонті офісних і інших нежитлових приміщень, а й при обробці домашнього інтер'єру. Монтаж таких стель позбавляє власників приміщень від проблем з тимчасовим переселенням, дозволяє уникнути брудних робіт, а будь-які дефекти, нерівності та огріхи стелі будуть ідеально замасковані.

Лучший магазин стройматериалов предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент качественных товаров по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Така технологія при необхідності приховує комунікації під стелею, будь то електропроводка, система кондиціонування або пожежогасіння, різні кабелі, труби та інше. Бригада монтажників в два-три людини виробляє установку стелі всього за кілька годин.

Можливості реалізації дизайнерських задумок при ремонті в будинку та встановлення, наприклад, французьких натяжних стель фактично безмежні. Практично всі вони мають простий монтаж. Навіть існують варіанти установки натяжних стель в басейні. Матеріали, з яких вони виготовляються, і конструкція дозволяють це робити. Унікальність дизайну інтер'єру створюється за рахунок еластичності вінілового покриття, при цьому втілюються будь-які фантазії дизайнера і клієнта - плавні переходи, арки, хвилі, багаторівневі конструкції. Стельова плівка має велику кількість забарвлень і фактур.

Крім декоративного призначення натяжні стелі можуть стати відмінним захистом від побутових неприємності у вигляді затоплень з верхніх рівнів, тобто від протікання даху або забудькуватості недбайливих сусідів. Кожен квадратний метр покриття натяжної стелі здатне витримати до ста літрів рідини, а фахівці з монтажу допоможуть злити воду, не демонтуючи конструкцію покриття.

Матеріал натяжних стель водовідштовхувальний, що не просто дозволяє не пропускати воду зверху, але і допоможе зберегти зовнішній вигляд покриття без патьоків в приміщеннях з підвищеною вологістю, типу ванних кімнат і басейнів.

Такі стелі не деформують при усадки стін в новобудовах. Натяжні стелі не мають терміну придатності, а гарантія будівельних фірм на виконані роботи по монтажу складають від десяти до п'ятнадцяти років.

Похожие страницы: