Незнімна опалубка для фундаменту
Сьогодні фундаменти в основному створюються по-старому, з використанням дерев'яної опалубки. По периметру виставляються дерев'яні щити, заливають бетоном і так далі. Після закінчення будівництва будинку, починаються з проблеми з промерзанням фундаменту або цоколя.
Незнімна опалубка для фундаменту

Починаються пошуки інформації про те, як утеплити фундамент або цоколь. Усього цього можна уникнути ще на початковому етапі будівництва якщо відразу використовувати незнімну опалубку для фундаменту. Адже всі розуміють, що фундамент є основою будови і від того, як він буде влаштований залежить довговічність всієї будівлі.
Незнімна опалубка для фундаменту - сучасне будівництво


Незнімна опалубка це блоки або окремі елементи, які збираються в єдину конструкцію на місці монтажу фундаменту. Модульна опалубка і складається з окремих елементів за технічними характеристиками практично не відрізняються. В основному все залежить від матеріалу використовуваного при виготовленні частин опалубки.

Матеріал з якого роблять незнімну опалубку

Найпопулярніший з усіх матеріалів для незнімної опалубки - пінопласт (пінополістирол). З пінополістиролу виготовляють як окремі елементи опалубки, так і блоки.

Наступний за популярністю - полістиролбетон. По міцності він краще звичайного пінопласту, але в нього слабже теплоізоляційні показники і більшу вагу.

Похожие страницы: