​Підлога першого поверху

Якщо у вас приватний будинок або котедж, то варто подумати про утеплення підлоги не тільки на першому поверсі, а й важливо утеплити ще й саму конструкцію. Якщо утеплення підлоги було проігноровано, то потрібно бути готовим до того, що в приміщенні буде сиро, і щоб прогріти будинок доведеться витратити дуже багато ресурсів.

При виборі товщини утеплювального матеріалу, варто враховувати якої конструкції у вас фундамент. Якщо ж у вас каркасний будинок з монолітним фундаментом, то слід утеплити підлогу першого поверху матеріалом, толщенной не менше 180мм. Для будинків зі пальовим фундаментом утеплювати покриття повинне бути близько 250мм. Утеплюється підлогу і конструкція досить просто: до лагів статі прикріплюється спеціальний вітрогідрозахист на матеріал, потім прикріплюється черепної брусок, вже на який і укладають чорнову підлогу. 

Лише після цього кладеться пароізоляція і починається настил підлог. Для будинків, в яких планується підвал, потрібно детально продумати вентиляційну систему. В іншому випадку, в підвалі буде підвищена вологість, в наслідок чого, дерев'яна конструкція будинку буде неабияк пошкоджуватися. Утворився конденсат знизить термін експлуатації дерев'яних конструкцій як підлоги, так і самого будинку.

Похожие страницы: