Переваги мобільних кондиціонерів

Мобільні кондиціонери стоять особливо в ряду кліматичної техніки, оскільки вони суттєво відрізняються від настінних, підлогових, стельових і інших моделей.

Купити кондиціонер NEOCLIMA ви можете на сайті не виходячи з свого дому.

Це моноблочні агрегати, які не мають стаціонарного місця в приміщенні і можуть відносно вільно переміщатися по кімнаті.

Оскільки такі кондиціонери відносяться до моноблоків, для них характерні багато переваги і недоліки моноблочних агрегатів.

Мобільние моноблоки не вимагають професійного монтажу

Єдина складність в монтажі таких агрегатів може виникнути тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся вивести шланг-воздуховод на вулицю через отвір в стіні. Це зручно в тому сенсі, що не вимагає тримати відкритим вікно або купувати спеціальні заглушки, але такий вихід не завжди можливий (наприклад, в несучих стінах пробивати отвори не можна).

Кондіціонер можна переміщати по кімнаті в межах довжини шланга

Мобільний моноблок не стане перешкодою для перестановки або зміни інтер'єру в приміщенні. І нехай довжина воздуховода не так велика, але все ж вона дає велику свободу дій, в порівнянні зі стаціонарною технікою.

Снижение витрати на монтаж і обслуговування

Якщо порівнювати зі спліт-системами, мобільний моноблок вимагає менших витрат як на монтаж, так і на сервісне обслуговування. Так, наприклад, у нього немає зовнішніх блоків, які потрібно регулярно чистити і мити, він не потребує захисних антивандальних решітках і навісах.

Найбільш частими роботами з обслуговування таких агрегатів є чистка фільтра та спорожнення ємностей під конденсат. Ці роботи нескладні і ви завжди зможете провести їх самостійно.

Компактность агрегату і відсутність прив'язки до місця

Відносно невелика мобільна установка в разі потреби легко демонтується і перевозиться на нове місце. Це дуже зручно для тих, хто знімає квартиру (офіс) або хоче придбати кондиціонер для дачі.

Похожие страницы: