Пилососи Електролюкс - професійне прибирання для дому

Акумуляторний пилосос Electrolux ZB 2901 з вбудованою електрощіткою забезпечує чудовий результат. Завдяки знімній рукоятці зручно чистити меблі або салон автомобіля.

Electrolux ZB 290 важить близько 4кг і може працювати в автономному режимі до 20 хвилин. Поворотна насадка дозволяє з легкістю прибирати під диваном і вздовж стін. А підсвічування на корпусі полегшує прибирання у важкодоступних місцях.

Потрібно тільки натиснути кнопки на рукоятці, щоб від'єднати ручний пилосос ErgoRapido. Скористайтеся ним для чищення столу, меблів або салону Вашого автомобіля. Замкніть річний модуль на місце, і у Вас вийде компактний бездротової пилосос для прибирання пилу та сміття з підлоги.

Насадка для прибирання підлоги з подвійним шарніром дозволяє рухати бездротової ErgoRapido 2-в-1 навколо меблів - просто повертайте рукоятку пилососа в сторони, щоб надати йому напрямок руху.

Циклонічна система фільтрації підвищує ефективність прибирання, тому фільтри засмічуються набагато повільніше. Відцентрова сила, створювана циклонічних потоком повітря, відсіває з нього частки пилу та сміття. Завдяки циклонічної технології і вбудованою електрощітки, ErgoRapido 2-в-1 ефективно збирає волосся і волокна, пил і різні крихти як з твердих підлог, так і з килимових покриттів.


Регулюйте потужність пилососа за допомогою перемикача на рукоятці. Є індикатор заряду батареї. Контейнер 0,5л легко очищати. Купуйте Electrolux ZB 2901 - і користуйтеся з задоволенням!

Похожие страницы: