Поєднання лоджії з кухнею

Абсолютно всі жителі міста ламали голову над тим, як збільшити свій квартирний простір. Якщо пробити стіни і поєднати кілька кімнат, ви не отримаєте бажаних результатів, це складна справа і потрібно брати дозвіл у інстанції. А ось розширити кухонний простір за рахунок лоджії або балкона здогадується далеко не кожен. Особливо ефективним буде варіант суміщення лоджії з кухнею , так як їх площа особливо в «хрущовках» залишає бажати кращого.

Мебель для кухни фото цена доступна представлены на сайте компании.

Зазвичай балкон використовується всіма нами як сховище старих речей, які викинути шкода. Щороку там виявляється, все більше і більше речей. А кухня, на місці цього самого складу «непотрібних речей» буде вельми, до речі. Тут ви зможете створити неповторну обстановку для прийняття своїх гостей або для вечірніх чаювань з друзями.

Крім цього, ви ще розширите простір своєї квартири не тільки візуально, але і реальності ви в значній мірі відчуєте, як раніше не вистачало цих кількох квадратних метрів.

З чого почати?

Щоб під час роботи не виникало непередбачених сюрпризів, потрібно отримати необхідні документи, які давали повну свободу при монтажі та перепланування квартири.

Насамперед необхідно привести балкон в належне стан. Зробити його теплим і затишним. Для цього доведеться його засклити, якщо ви цього не зробили раніше. Щоб зробити теплоізоляцію балконних конструкції можна скористатися цеглою. Так, ви не тільки заощадите, але і досягнете високих результатів по забезпеченню теплом балкона або лоджії, а також цей варіант є більш довговічним, ніж утеплювати пінопластом.

Можна приступити до зняття і демонтажу дверей і вікон. Можливо, доведеться робити отвір в стіні, знадобиться кувалда і перфоратор, може знадобитися і дискова пилка, всі ці ремонтні роботи супроводжуються великою кількістю сміття і пилу.

Якщо ви закінчили з дверним прорізом, то приступайте до обробки стін. Тут все залежить від вашої фантазії. Використовуйте рідкі шпалери, фотошпалери або звичайні. Покрийте стіни рівним шаром штукатурки або зробіть облицювання з дерева. І необов'язково робити в одному тоні. Можете зробити контрастну картину або провести межу між кухонними приладами і обіднім столом.

Витративши мінімальну кількість сил і засобів, можна перетворити невелику тісний кухню в затишне гніздечко.

Похожие страницы: