Причини появи повітряних пробок в батареях опалення


Для того, щоб надалі не виникала ситуація з виникненням повітряних пробок, необхідно знати причини їх появи. Таких причин може бути декілька. Основними причинами, які тягнуть за собою утворення повітряної пробки, є:

При нагріванні води з неї виділяється кисень, випаровуючись він утворює повітря, яке накопичується у верхній точці радіатора. Таким чином виходить пробка яка не дозволяє циркулювати воді по системі.

Так само повітря з системі може з'явитися після проведення ремонтних робіт. Поле ремонту системи опалення, компанія займалася ремонтом, повинна продувати систему. Але, це тривала процедура і не всі працівники її виконують, а якщо виконують, то частково і абияк.


Однією з причин появи повітря в батареях може служити порушення герметичності системи опалення. Зазвичай про розгерметизацію сигналізує витік води. Але не завжди це можна помітити візуально. Протечку опалення можна і не помітити, так як гаряча вода досить швидко випаровується. А в приміщеннях з високою вологістю (ванна кімната, кухня) на протечку можна взагалі не звернути уваги, переплутавши її з природним конденсатом на трубах.

Варто додати, що спускати повітря з батарей необхідно не залежно від того квартира це чи приватний будинок. У разі якщо повітряна пробка утворилася в опаленні приватного будинку, це вплине не тільки на тепло, а й на знос деталей системи.

Найчастіше опалення в приватному будинку функціонує за допомогою насоса. При наявності повітряної пробки, насос буде працювати на повну потужність, а результат практично нульовим.

Батареї опалення можуть неправильно працювати не тільки через утворення повітряної пробки. Навіть після продувки батареї залишаються холодними. Причиною може бути засмічені радіатори.

Похожие страницы: