Придбання квартири в споруджуваному будинку від забудовникаОбов'язково потрібно вимагати, щоб договір про придбання квартири (пайову участь у будівництві) був завірений підписом забудовника, і висновок даної угоди проходило в присутності представника фірми.


При упорі агентства на необхідність підписання договору тільки їм для підстраховки необхідно переконливо попросити уявити документ від будівельної компанії, який підтверджує, що квартира нікому не реалізована і дозволена її продаж клієнту через дану ріелтерську контору. Агентство може нав'язати клієнтові крім договору про пайову участь інші форми угоди. Краще зайвий раз подумати і почитати особливості таких угод, ніж погоджуватися на підписання документів, у сірі схеми покупки квартири в споруджуваному будинку краще не вплутуватися.

Агентство може забезпечити допомогу клієнту при багатоетапних угодах. Наприклад, продаж квартири з одночасною купівлею нового житла, дає можливість порівняти пропозиції і ціни різних забудовників. Слід знати, що правильно діючі ріелтерські контори беруть 2-5% винагороди із забудовника, а не з покупця. Укладений договір пайової участі обов'язково реєструється в Росреестра, що є гарантією від повторного продажу житла.

Похожие страницы: