Рівень паралельно вікнаДля початку необхідно вирізати лобзиком або болгаркою підвіконня необхідного розміру, зрізуючи все зайве, оскільки найчастіше на об'єкт поставляються плити зі свідомо більшою конфігурацією. Обрізаючи підвіконня, бажано все розрахувати так, щоб він сторонами зайшов в самі укоси, хоча б на 2-3 сантиметри з кожного боку. Це дозволить закріпити його максимально міцно і уникнути утворення зайвих щілин. Займаючись визначенням ширини підвіконня, не забудьте про бічних заглушках, які слід приклеїти суперклеєм на свої місця відразу після завершення підгонки, щоб потім не забути.

Підготовлений підвіконня за допомогою все тих же дерев'яних, пластикових або інших клинів стикується з вікном і виставляється строго по рівню, причому важливо не забути дотримати горизонталь в обох площинах (перевіряючи рівнем, виставленим паралельно і перпендикулярно вікну).

Вы можете купить оригинальные двери межкомнатные по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.Рівень перпендикулярно вікна

Коли підвіконня виставлений правильно, навантажите його зверху чимось важким, наприклад декількома великими пляшками з водою. Це необхідно для того, щоб його не підняв монтажною піною, і щоб він випадково не зрушив з потрібною позиції сам, або з чиєюсь допомогою.

Завершальний акорд - задування підвіконня монтажною піною, і все - через 12 годин вікном можна буде користуватися без обмежень, а з роботи залишиться тільки декоративне оздоблення укосів.

Похожие страницы: