РЕГУЛЮВАННЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН СВОЇМИ РУКАМИ

Незважаючи на те, що всі сучасні вікна, виготовлені з ПВХ, дерева або алюмінію, виконуються з великим запасом міцності, а фурнітура на них відрізняється підвищеною надійністю, періодична налагодження та обслуговування конструкцій все ж необхідна.

На сайте http://prp.org.ua/2019/10/regulirovka-plastikovyh-okon/ вы ознакомитесь как качественно сделать регулировку пластиковых окон.

ЯКІ ІНСТРУМЕНТИ ВАМ БУДУТЬ ПОТРІБНІ?

Перед тим як приступати до регулювання вікна, необхідно підготувати інструменти. Вам будуть потрібні:

Шестигранний ключ 4 мм . Цей інструмент використовується для настройки в першу чергу. Форма ключа може бути будь-який, наприклад, зігнутої у вигляді літери «Г». Професійні ключі мають з одного боку вигин для того, щоб їх зручно було тримати.

Насадки для викрутки в формі зірки (маркування Т, ТХ) . Будуть потрібні тільки для деяких моделей фурнітури, але про всяк випадок краще придбати і їх.

Хрестова викрутка (розмір 3 або 4) . Зазвичай фурнітура кріпиться до вікна болтами під звичайну хрестову викрутку. Для того щоб замінити ручку або відрегулювати її, потрібна саме хрестова викрутка. Найпростіший варіант регулювання - налагодження розсувних конструкцій. В цьому випадку необхідно лише налаштувати відстань роликових кареток.

Пасатижі або плоскогубці.

Аерозоль WD-40 або машинне масло для змащення фурнітури.

ЯКІ ІНСТРУМЕНТИ ВАМ БУДУТЬ ПОТРІБНІ? Перед тим як приступати до регулювання вікна, необхідно підготувати інструменти. Вам будуть потрібні: Шестигранний ключ 4 мм . Цей інструмент використовується для настройки в першу чергу. Форма ключа може бути будь-який, наприклад, зігнутої у вигляді літери «Г». Професійні ключі мають з одного боку вигин для того, щоб їх зручно було тримати. Насадки для викрутки в формі зірки (маркування Т, ТХ) . Будуть потрібні тільки для деяких моделей фурнітури, але про всяк випадок краще придбати і їх. Хрестова викрутка (розмір 3 або 4) . Зазвичай фурнітура кріпиться до вікна болтами під звичайну хрестову викрутку. Для того щоб замінити ручку або відрегулювати її, потрібна саме хрестова викрутка. Найпростіший варіант регулювання - налагодження розсувних конструкцій. В цьому випадку необхідно лише налаштувати відстань роликових кареток. Пасатижі або плоскогубці . Аерозоль WD-40 або машинне масло для змащення фурнітури.

Регулювати можна стулку по вертикалі і горизонталі. У першому випадку потрібно налаштування нижньої петлі, а в другому - верхньої частини механізму. Для регулювання притиску стулки налаштовується кріплення в середній частині стулки з боку ручок. Також притиск стулки налагоджується в нижній частині вікна. Для настройки нижнього кута стулки по горизонталі регулюються нижні петлі.

Без допомоги майстра можна не тільки відрегулювати віконну конструкцію, але і усунути деякі прості несправності. Розглянемо, як це зробити. ПРОБЛЕМИ З ВІКОННОЮ РУЧКОЮ

ЗАМІНА РУЧКИ ВІКНА АБО УСТАНОВКА РУЧКИ З ЗАМКОМ

Ручки з запобіжниками можуть знадобитися в дитячій, а також в інших приміщеннях будинку, де живе маленька дитина. Ця важлива деталь не дозволить малюкові самостійно відкрити вікно. Щоб встановити нову ручку, необхідно вийняти стару, відвернувши заглушку і відкрутивши болти. Потім потрібно акуратно розгойдати ручку і витягнути її. Нова ручка ставиться на місце старої в тому ж положенні і закріплюється болтами.

ЯКЩО ХИТАЄТЬСЯ РУЧКА

Щоб усунути несправність, досить просто сильніше затягнути кріплення деталі. Для цього необхідно звільнити болти, приховані під заглушкою - прямокутної накладкою, розташованої під ручкою. Заглушку необхідно підчепити за верхню і нижню частину і повернути на 90 градусів. Під нею розташовані два болта, які і потрібно підтягнути за допомогою викрутки. Для того щоб зрушити заглушку можна використовувати гострі предмети, так як це може пошкодити профіль.

Похожие страницы: