Ремонт Кухні Дизайн Кахель

Вибір кахлю на кухню - дуже відповідальна справа.Адже якщо через півроку-рік він вам раптом перестане подобатися, поміняти його буде набагато проблематичніше, ніж просто перефарбувати стіни в новий колір або переклеїти шпалери.Дізнайтеся, як підібрати плитку до інтер'єру кухні. Ми готові розповісти, на що звернути увагу, щоб уникнути помилок і зробити робочу стіну повноцінним елементом дизайну.

 

Щоб зробити правильний вибір, ви повинні чітко уявити результат ремонту у вашій кухні.Плитка повинна поєднуватися за кольором зі стінами і меблями, в першу чергу, зі стільницею.Не збігатися або бути схожою за кольором, а саме поєднуватися. Адже плитка може стати головним акцентом в інтер'єрі кухні, якщо буде контрастувати з меблями або стінами.Друге, що потрібно враховувати - стиль вашої кухні. Зараз у продажу можна знайти різноманітні види плитки за кольором, розмірами, стилю.

 

Для стін кухні найчастіше вибирають плитку глазуровану розміром 15х15.Глянець візуально розширює приміщення, а матова плитка, навпаки, звужує.Цікавий ефект дає прямокутна плитка. Якщо її покласти горизонтально, стіна стане візуально довше, вертикально укладена плитка візуально піднімає стелю.

 

Для інтер'єру в сучасному стилі найкраще підходить рівна, гладка, глянсова плитка.Зверніть увагу на однотонні кольори і прості лінії. Дизайнери не радять брати плитку з «рваним» малюнком, робити часті стики, використовувати дрібну плитку «під камінь».Хоча сучасний дизайн досить демократичний, і якщо вам здається, що мозаїчна або матова плитка відмінно підійде до вашої кухні в стилі модерн, можливо, так воно і є.Головне, щоб плитка подобалася і органічно вписувалася в інтер'єр кухні.

 

Якщо ви вирішили оформити кухню в сільському стилі, зверніть увагу на плитку, що імітує камінь, булижники, старий мармур.Дуже добре виглядає плитка, розписана вручну, плитка з нерівними краями, мозаїка.Штучно зістарена плитка створює відчуття тепла і затишку і буде відмінно гармоніювати зі стільницею з мармуру або керамограніта.Кольори краще вибирати близькі до природних - коричневий, бежевий, золотистий.

Возможно, вам понравится:

дизайн двокімнатної квартири
дизайн двокімнатної квартири
Дизайн кухні в типовій квартирі
Дизайн кухні в типовій квартирі

Похожие страницы: