Ремонт Кухні Дизайн Мінімалізм

Фотографии дизайна кухни в стиле минимализм Мінімалізм - стиль гранично лаконічний, він відкидає всі надмірності, залишаючи тільки необхідне.Простота, доведена до абсолюту, майже стерильна чистота, досконала функціональність, максимум вільного простору і сувора колірна гамма - інтер'єр кухні в стилі мінімалізм підходить людям, строгим до себе і оточуючих, цілеспрямованим, здатним концентруватися на головному.

 

В стилі мінімалізм панують гладкі блискучі поверхні і сучасні оздоблювальні матеріали припадуть дуже до речі.Скло гармонійно поєднується з хромованою сталлю, відображають поверхні візуально збільшують простір.

 

В оформленні мінімалістичною кухні часто використовуються природні матеріали, особливо дерево.Однак закони стилю не допускають акцентів на природній фактурі матеріалу - поверхня повинна бути ідеально гладкою.

 

Вишукане поєднання світлого дерева, нержавіючої сталі і темного каменю.Ефектна деталь, що зв'язує композицію в єдине ціле - кухонний фартух, викладений темною плиткою.Візерунок обробки фартуха перегукується з малюнком деревини.

 

В кухонном стиле минимализм предпочтение отдаётся дорогим современным материалам В обробці стін використовуються різні матеріали: шпалери, декоративна штукатурка, фарба - головне, щоб поверхня виглядала монолітною.Невеликий відступ від канонів стилю - наявність непомітного малюнка на гладкій поверхні.Контрастне поєднання білого кухонного гарнітура і з сірими стінами і підлогою - одне з класичних колористичних рішень в мінімалізмі.

 

Класична рішення Дизайн кухні мінімалістський.Базова частина кухонного гарнітура виконана в темно-сірому кольорі, робочі поверхні білі, в тон стелі та стін.

 

Виблискуюча сталева витяжка, сталева робоча поверхня і сірий підлогу відтінені темним деревом столу.Прекрасний вибір для мінімалістичною кухні - посуд з нержавіючої сталі, ідеально відповідна основним принципам стилю.

 

Дерево, сталь и камень придает кухне в стиле минимализм особый шарм стрік мінімалізм межує з аскетизмом: Випадок лише інтер'єр Зараз на чорних, білих і сірих тонах.Зона кухні виділена білим, типова риса стилю - сталевий холодильник.

 

Контрастний чорно-білий інтер'єр - не догма. У мінімалістичному інтер'єрі можуть бути присутніми і інші поєднання кольорів.Допускається поєднання трьох спокійних відтінків, наприклад, білий, темно-коричневий, жовто-зелений.

 

Ще одне ефектне рішення, на цей раз - з етнічними мотивами.Жовто-коричневий кухонний гарнітур в японському стилі на бежевому фоні.Характерна риса мінімалізму - "світло з нізвідки".

 

Три кольори, вбудована побутова техніка, простір, холодний блиск сталі ... Мінімалізм? Так, але дуже яскравий і нетиповий.Яскраві варіації на тему мінімалізму оптимально підходять для оформлення інтер'єру в стилі лофт.

Возможно, вам понравится:

дизайн двокімнатної квартири
дизайн двокімнатної квартири
Дизайн кухні в типовій квартирі
Дизайн кухні в типовій квартирі

Похожие страницы: