Ремонт Кухні Дизайнер

Яркая столешница на кухне Кожна людина, яка думає про ремонт своєї кухні, стикається з масою питань, які часом приводять в безвихідь.Щоб цього не сталося на все потрібно відповідати по порядку. Однак, як показує практика, не завжди вдається все продумати заздалегідь, особливо якщо робити ремонт власними руками.Це тільки у професіоналів так складно виходить все продумати аж до того, де будуть розташовані вазочки і тарілочки.А ось новачкові в цій справі складно визначитися навіть зі стилем інтер'єру.

 

Говорячи про синьому кольорі для кухні потрібно сказати, що його яскраві та насичені відтінки ідеально будуть виглядати в сучасних напрямках дизайну, таких як модерн, арт-деко або хай тек.А от для класики, краще віддати перевагу приглушеним і ніжним тонам.Поєднання ніжно-блакитного, насиченого синього та білого кольорів будуть добре виглядати в інтер'єрі стилізованому під сільський, або як його ще називають стиль кантрі.

 

Варіанти оформлення синьою кухні

 

Існує три поширених дизайнерських прийому, які використовуються при створенні інтер'єрів з насиченими кольорами:

 

Яскраві стіни і нейтральна меблі - ідеальний варіант для тих, хто любить зміни. Кухня в сельском стиле Саме в цьому варіанті для зміни обстановки при наступному ремонті достатньо буде лише перефарбувати стіни в інший колір.Це можуть бути повністю забарвлені або обклеєні стіни в насиченому синьому кольорі або одна з вільних стін, біля якої стане обідній стіл.Цікавими на кухні будуть і високі панелі насиченого небесного відтінку, тематика яких буде підтримуватися стільницями або плиткою на робочій стіні.

Меблі насичених кольорів і більш спокійна обробка поверхонь - це альтернативний варіант.І як показує практика, багато хто вибирає саме його. Двухцветный кухонный гарнитур Зараз в меблевих магазинах досить великий вибір кухонних гарнітурів з самими різними відтінками синього кольору, починаючи від практично чорного до ніжно-блакитного.

Меблі може бути виконана в одному кольорі, а може бути комбінована з нейтральними кольорами, які потрібно буде підтримати якими те додатковими елементами.Це може бути ідентичний колір стін або стелі, природно, якщо компаньйон синього - світлий колір.Якщо ж у комбінації використані темні тони, то достатньо буде декількох декоративних елементів або аксесуарів.

 

Кольорові акценти в спокійній обстановці можуть стати компромісом для тих, хто не хоче бачити сильно виражених контрастів на своїй кухні.У такому інтер'єрі можна використовувати ніжні відтінки синяви в обробці стін стелі або самих меблів, доповнені яскравими фарбами у вигляді аксесуарів, посуду або текстилю.

Возможно, вам понравится:

кухня, дизайн кухні
кухня, дизайн кухні

з мінімалістським інтер'єром - -Поселення
До переїзду готувалися досить довго: з моменту початку роботи над проектом до заселення пройшло близько двох років.Для складного ремонту запросили кілька будівельних бригад і підрядних організацій.Різні компанії займалися вентиляцією, кондиціонуванням, установкою системи «розумний дім».

Похожие страницы: