Ремонт Кухні малогабаритних Дизайн

Кухня после ремонтаМалогабаритні кухні на сьогоднішній день є нашим надбанням епохи радянського будівництва.Так під знос такі будинки ніхто не пустить і, тим більше, не дасть взамін них нові, то, доводиться задовольнятися тим, що маємо.І Ремонт malogabaritnoj кухня стали obyčnym явища.Нижче ми розглянемо, які роботи необхідно провести для гарного ремонту кухні, або, як прийнято називати такий ремонт зараз, євроремонту.

Підготовка приміщення для ремонту

нитки, ніж почати ремонт, необхідну podgotovit простір.Спочатку винесіть з кухні всі меблі, зніміть всі полички і люстру.Зі стін потрібно зняти старі шпалери, фарбу або вапно. Дизайн маленькой кухниШпалери добре знімаються, якщо їх намочити мокрою ганчіркою і залишити на 20-30 хвилин.Фарбу і вапно можна зняти за допомогою скребка. Зробити скребок можна з шпателя, шириною 5-7 см, обрізавши його і залишивши 3-4 см металевого полотна.Шпалери таким скребком теж зручно знімати. Якщо фарба нанесена на бетонну стіну або на хорошу штукатурку, то зняти її скребком буде неможливо.Для цього потрібен маленький топірець. Фарбу треба відбивати по кілька сантиметрів.Це, звичайно, дуже довго, але іншого виходу немає.

  Напольная плитка на кухне

Перевірте, в якому стані знаходиться штукатурка.Якщо вона не відпадає і не «дихає», то її можна використовувати для шпаклівки.Для керамічної плитки вапняно-пісочну штукатурку використовувати не можна, так як для плитки вам доведеться робити маякову штукатурку поверх старої.При застиганні цементної штукатурки настане когезия, тобто нова штукатурка вирве стару за рахунок деформації при висиханні.Тому для укладання плитки потрібно збити вапняно-пісочний розчин.

Обои на стенах кухниЯкщо ви будете обкладати плиткою тільки робочу стінку - знімайте будь-яку стару штукатурку, щоб була можливість укладати плитку на одному або майже одному рівні зі стіною.

Якщо вам потрібно шпатлевать стеля безпосередньо по бетонній плиті, то стеля теж підлягає очищенню.
При необхідності зніміть старий радіатор для заміни.

На підлогу краще всього залити нову стяжку, тому при наявності дерев'яної підлоги його необхідно зірвати.Також слід вчинити за наявності на підлозі будь-якого старого покриття.

Возможно, вам понравится:

Маленька кухня. Школа дизайну
Маленька кухня. Школа дизайну

Кому дістанеться квартира?

- Комсомольська правда
Ще один тиждень ремонту «райдужної квартири» виявилася результативною: фахівці з компанії «Лабораторія ремонту» завершили обробку стін і підлоги у ванній і туалетній кімнатах і поклали підлогову плитку в кухні та передпокою.

Похожие страницы: