Ремонт кухні в хрущовці Дизайн

Маленькая кухня в хрущевкеКухня - це не тільки місце, де готують їжу і приймають її.На кухні за одним обіднім столом часто зустрічається вся родина. Саме на кухні традиційно члени сім'ї спілкуються, обговорюють новини та проблеми, розмовляють по душах.Всім відомо, що, на жаль, кухні хрущовки не відрізняються великими розмірами.Тому проводячи ремонт кухні в хрущовці, необхідно правильно розподілити простір цього приміщення, врахувати розміщення всіх побутових приладів та меблів.

 

Оздоблювальні матеріали

 

Кухня - Цей номер, де gotovitsâ харчування, працює плита і Moets чаша.Значить такі показники, як підвищена вологість і висока температура для цього приміщення - звична справа.Все це говорить про те, що для кухні необхідні досить міцні, надійні і практичні матеріали.Благо все це сьогодні у великому асортименті пропонується на ринку будматеріалів

 

Кухонные шкафы Етапи проведення ремонту в маленькій кухні

 

Якщо проводиться капітальний ремонт кухні в хрущовці своїми руками з повною заміною труб і електричної частини, то процес ремонту доведеться починати з повного демонтажу всіх перерахованих вище комунікацій і старих оздоблювальних матеріалів.

 

Після цього штробят поверхні таким чином, щоб зробити канавки для труб подачі холодної і гарячої води, каналізації та електричних мереж.Розміщення розеток, вимикачів і світильників повинно бути також зазначено в проекті.

 

Після установки комунікаційних мереж, виробляється закладення всіх дефектів на стелі, стінах і підлозі.Для цього можна використовувати звичайний штукатурний розчин.

 

Необхідно звернути увагу на матеріал, з якого планується виконати стелю.Еслі proektom Монтажний набір natyazhnogo potolka його vnachale otdelиvayut stenи і zatem zakreplyayut natyazhnoe Полотно, izgotovlennoe з ЗАМОВЛЕННЯ.У тому випадку, якщо стеля повинен буде оброблений пластиком або просто пофарбований, то після вирівнювання всіх поверхонь насамперед потрібно обробити стелю.

 

Тепер переходимо до стін. Стінові поверхні найчастіше завішані навісними шафами, і відкритих стінових поверхонь зовсім мало.Варто звернути увагу на робочу зону, де встановлені плита і мийка.Для цієї зони оптимальним варіантом буде використання керамічної плитки.

Возможно, вам понравится:

Маленька кухня. Школа дизайну
Маленька кухня. Школа дизайну

Кому дістанеться квартира? - Комсомольська правда
Ще один тиждень ремонту «райдужної квартири» виявилася результативною: фахівці з компанії «Лабораторія ремонту» завершили обробку стін і підлоги у ванній і туалетній кімнатах і поклали підлогову плитку в кухні та передпокою.

Похожие страницы: