Ремонт Квартири Дизайн Кухні

Ремонт квартири дизайн кухні

Дизайн кухні в квартирах і будинках - дизайн-проекти кухонь і фото полі ремонту

 

Сучасні інтер'єри

 

Класичний інтер'єри

 

Вибираючи дизайн кухні, зрозуміло, варто виходити з власних стильових пристрастей і загального напрямку, в якому витриманий інтер'єр решти приміщень.Планувальні рішення підпорядковуються головному принципу: максимальна практичність.

 

Особливості планування

 

На будь-якій кухні необхідно виділити три обов'язкові зони: робочу (тут готують їжу), їдальню (з обіднім столом або барной стійкою у випадку обмеженого простору) і досить вільний для переміщень прохід.

 

Облаштування робочої зони продиктовано вимогами ергономіки: площа "робочого трикутника", утвореного плитою, холодильників і раковиною, повинна становити не більше 7 і не менше 4 кв.м. Обідня група зазвичай організовується близько вікна для кращого освітлення або ж виноситься у вітальню в разі квартири-студії.

 

Професійний дизайн кухні передбачає шість основних варіантів планування - залежно від площі кухні і активності її використання.Вибрати найбільш відповідний вам допоможуть фахівці компанії "Топдах".

 

Читати про кухнях в.

Кухня в класичному стилі

 

Людям, які віддають перевагу в домашньому оточенні почуття стабільності і грунтовності, ідеально підійде інтер'єр кухні, виконаний в класичному стилі.

 

Перш за все, дизайн кухні припускає певний простір обраного приміщення.Достатня площа дозволить підкреслити притаманну напрямку монументальність, створювану композиціями з пілястр, карнизів, розеток, медальйонів.

 

Кухонний гарнітур виготовляється, як правило, з масиву дерева, прикрашеного різьбленням і позолотою, часто - з ефектом состаренной поверхні.

 

У декорі фасадів застосовуються вітражі, фартух обробляється мозаїкою, колірна гамма інтер'єру будується на світлих пастельних відтінках.

Возможно, вам понравится:

Дизайн кухні в типовій квартирі
Дизайн кухні в типовій квартирі

Квартира власників галереї Bulthaup на Великій Конюшенної - GIGAmir
НІ несучих стін всередині кордонів дозволяють розміщення éffektnuû pereplanirovku Edinoe і створити відкритий простір, в Которі raspoložilis кухнею, їдальні, вітальні і офісу.Крім цього ..

Похожие страницы: