Сатинові натяжні стелі для кухні

Натяжні стелі є одним з найбільш популярних способів сучасного оздоблення. Особливо вони зручні для кухні - натяжні матеріали легко переносять зміну температури, їх нескладно відмити від кіптяви і жирного нальоту, вони довговічні і добре зберігають привабливий зовнішній вигляд.

Предлагаем выбрать минимализм в интерьере кухни, который будет удобный и комфортный.

Прийнявши рішення про установку натяжних стель, споживачі віддають перевагу сатиновим полотнам. Чим же приваблюють сатинові натяжні стелі для кухні та в чому їх відмінність від матових, глянцевих і інших декоративних фактур?

Переваги натяжних стель з сатину для кухні Сатин, як і інші плівкові покриття з ПВХ, має багато плюсів:

- під натяжною стелею можна провести і заховати комунікації, електропроводку. При цьому стеля може бути чорновим і необробленим перед монтажем натяжної конструкції. А якщо вибрати гарпунний спосіб монтажу, то в будь-який час у полотна залишається вільним доступ до комунікацій;

- величезний вибір дизайну - ще один плюс сатинового покриття;

- сатиновий стелю гігієнічний, він не викликає алергічних реакцій, переконатися в цьому можна, познайомившись з сертифікатами відповідності;

- якісна плівка з сатину не вбирає і не виділяють неприємних запахів.

Чому сатин краще для кухні

Перераховані вище плюси можна віднести і до іншої фактурі натяжної стелі, однак у сатину є певні переваги перед іншими плівками ПВХ і навіть тканинними матеріалами. Розглянемо їх докладніше:

Нинішні кухні в основній своїй масі мають невеликі габарити, тому за допомогою стель деякі намагаються збільшити висоту приміщення і розміри кімнати. Для цього непогано підходить глянець, який за рахунок хороший відбивної здатності може істотно збільшувати візуальний об'єм кухні. Але треба пам'ятати, що на глянсовому покритті добре помітні також і кіптява, жир, глянсове покриття складніше відмивати і на ньому можуть залишатися розводи. В цьому плані вигідніше встановлювати в кухні сатин, він непогано відмивається від нальоту і довгі роки зберігає прекрасний зовнішній вигляд.

Якщо порівняти з матовою плівкою, і тут у сатину можна відзначити переваги. У малому приміщенні матове полотно обмежить візуально простір, золота середина між блискучим глянцем і щільною, що не відображає світло фактурою матових полотен якраз і є сатинова полотно.

На сатинових стелях непомітні шви, поетом цілком можна вибрати хороші якісні та недорогі полотна шириною 1,5 м і зробити зварні шви, які в цій фактурі практично не видно.

Сатин на кухні ідеальний тим, що здатний довгий час зберігати ідеально білий колір, в той час як будь-які інші поверхні білого кольору з часом стає сіруватими або з жовтуватим відтінком. А сатинова полотно залишається бездоганно білим. При цьому сатинові плівки, як один з видів матових полотен, більш дешеві, ніж тканинні полотна.

Похожие страницы: