Схема монтажу підшивки карнизаЗверху нашого короба необхідно створити ухил, щоб відводити воду. Це зробити дуже просто, прикрутивши на стирчить балку деревинку під нахилом. На цю деревинку, зверху, прикручуємо дві дошки, на які покладемо бітумну черепицю і закріпимо капельник капельник. Загалом, схема підшивки карниза виглядає приблизно так.

Як підшити карниз

Після того як всі деревинки виявилися на місці виглядає це ось так.

карниз


А коли вже все пофарбовано, то ось так.

карниз фарбований

Так, карниз підшивався з тильної сторони будинку. З фронтальної частини звіси даху досягають метра, але технологія кріплення імітації бруса зовсім не відрізняється, хіба що розміри інші. Щоб не морочити голову з відпилюванням деревинок під 45 ° с бічних сторін будинку карнизи не набирали з «кортишей», а прогнали з довгих дощок імітації бруса. Вийшло дуже гармонійно. І по роботі набагато простіше. Не потрібно багато відпилювати і напрямні той же не потрібні.

Карниз з імітації бруса

Капніз підшитий імітацією бруса

При фарбуванні карниза потрібно врахувати невеликий нюанс. Так як імітація бруса має скошені кути, то для того, щоб не пофарбувати ненавмисно цегла, потрібно приклеїти не тільки смужку малярного скотча, а й невеликими шматочками заліпити то, що залишилося відкрито.

Малярський скотч на карнизі

Резюмуючи, хочу зазначити, що підшити карниз самому реально і зовсім нескладно. На будівництві даху, взагалі, можна дуууже добре заощадити, а заощаджені гроші пустити на покупку таких необхідних будматеріалів. Доброю вам будівництва!

Похожие страницы: