Школа Ремонту Дизайн Кухні Фото

Осінь - пор весілля. І наші пори! Пора йти на південь ... Москва, таким чином, де повний ходьби в стадії підготовки для весілля.Епіцентром подій стала десятиметрова кухня, яку вирішив відремонтувати Денис - професійний кухар, і за сумісництвом наречений.Саме нова кухня повинна стати головним весільним подарунком нареченій.

 

Романтичну кухню придумували два художника: постійний учасник нашої програми дизайнер кухонних меблів Михайло Глухов і дизайнер інтер'єрів Ангеліна Аскери.

 

Ще п'ять років тому Ангеліна була студенткою Європейського Інституту Дизайну в Мілані, тоді ж почала працювати за фахом.Знання та досвід, отримані в Європі, вона втілює в інтер'єрах, розкиданих по всьому світу.Подивитися детальний опис проекту

   

Тепла підлога «Національний Комфорт» - домашній затишок за розумні гроші.

 

Встановивши будинку тепла підлога «Національний Комфорт», Ви назавжди забудете про протяги і сухості повітря, тепла підлога створює ідеальний мікроклімат у приміщенні: на рівні ніг тепло, на рівні голови прохолодно.Тепла підлога «Національний Комфорт» підходить як для основного, так і для комфортного обігріву будь-яких приміщень.Гарантія на теплу підлогу «Національний Комфорт» - 15 років.

 

Дизайнер

 

Ще п'ять років тому Ангеліна була студенткою Європейського Інституту Дизайну в Мілані, тоді ж почала працювати за фахом.

 

Майстер-клас

 

Для роботи нам знадобляться:

 
   
 1. Скляна ваза
 2.  
 3. Контури по склу
 4.  
 5. Акрилові фарби по склу
 6.  
 7. Клей для скла
 8.  
 9. Скляна мозаїка
 10.  
 11. Склоподібний лак
 12.  
 

Оцінити проект

 

Залиште думку про проект «Кухня на гребені хвилі»  
Ви можете допомогти нам зробити програму краще, відповівши на кілька запитань.

Возможно, вам понравится:

Стеля з гіпсокартону (23 фото
Стеля з гіпсокартону (23 фото

Продаж 1-кімнатної елітної квартири в Новосибірську, вул. Червоний проспект, Заельцовский район, торг - NGS.NOVOSTI
Територія будинку обгороджена, ландшафтний дизайн із зеленими зонами, дитячий майданчик, відеоспостереження, безпеки.В'їзд за перепустками .. У квартирі виконаний сучасний ремонт з використанням якісних оздоблювальних матеріалів.На підлозі ..

Похожие страницы: