Сходи в є одним з основних елементів

 Сходи традиційно є одним з основних елементів будь-якого будинку. Саме тому вона повинна бути красивою, зручною, безпечною і надійною. Зазвичай міжповерхові сходи є основною деталлю інтер'єру квартири або будинку. Ремонт квартир або будинків завжди починається з вибору сходів. Під її форму і зовнішній вигляд підбираються всі інші матеріали і способи обробки приміщення. Природно це накладає високу відповідальність на правильний вибір сходи для свого будинку. Щоб правильно вибрати сходи, давайте розберемося з тим, які взагалі бувають сходи, з яких матеріалів робляться і на що потрібно звертати увагу при підборі. Виходячи з матеріалу виробництва сходи можуть бути дерев'яні, металеві, бетонні або кам'яні. 

Дуже часто ці матеріали можуть поєднуватися. Вельми, наприклад, поширений підхід, при якому несучий каркас сходів робиться з металу, а потім обшивається деревом. Зовні такі сходи виглядає як чисто дерев'яна, при цьому вона є міцнішими і надійніше за рахунок використання металевого каркаса. Незважаючи на велику кількість сучасних матеріалів дерево залишається як і раніше одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення сходів. З деревини для цього використовують зазвичай горіх, дуб, ясен, бук, в рідкісних випадках сосну.

 Для виробництва сходів матеріал піддається ретельній деревообробці з використанням сучасних верстатів та іншого обладнання. Сходи на больцах Сходи на одному косоуре Орні маршова сходи title title title Не менш популярні для використання в сучасних інтер'єрах металеві сходи. Зазвичай їх роблять у заводських умовах, адже для цього може знадобиться токарна або фрезерна обробка металу. У комбінації з металом часто використовуються і скляні елементи, в тому числі і для виробництва ступенів. За формою сходи роблять маршові (прямі, з одним або декількома поворотами маршів, криволінійні, розпашні), гвинтові, на больцах, горищні. Найбільш практичними і зручними є маршові сходи з одного поворотною майданчиком на 90 або 180 градусів. Вони оптимально використовують простір приміщення і можуть застосовуватися навіть у невеликих квартирах.

Похожие страницы: