Скляні фасади як відображення сучасних тенденцій в будівництві

Особливу популярність в останні роки придбали світлопрозорі скляні фасади різних типів і дизайну. Вони втілюють новітні тенденції в архітектурі та будівництві, і, завдяки своєму сучасному і стильному виконання, стали невід'ємною частиною міських архітектурних ансамблів. Це дуже ефектний спосіб обробки не тільки висотних будівель і офісних центрів, а й приватних будинків, особливо розташованих в найкрасивіших видових місцях.

Алюминиевые стеклянные фасады стали трендом в строительстве, ознакомиться с лучшими работами компании вам поможетисточник, где представлена вся информация.

Мода на скління фасадів виникла в американських і європейських містах і поширилася по всьому світу. В елітному будівництві все частіше використовують елементи і прийоми світлопрозорих конструкцій з використанням скла. Це так зване панорамне скління. Незважаючи на яскраво виражену урбаністічним і мінімалізм, скляні фасади можуть бути унікальними і оригінальними по дизайну, точно підібраними відповідно до основною концепцією будівлі, і при цьому вигідно підкреслювати статус власників подібних споруд. До того ж світлопрозорі конструкції мають ряд істотних переваг перед традиційними фасадами, а саме:

Високої светопропускающей здатністю

герметичністю

Високими теплоізоляційними властивостями

Сучасні скляні фасади поділяються на види залежно від конструктивних особливостей основних елементів на наступні типи.

Основними типами скління фасадів на сучасному етапі є класичний ригеля метод, безрамне і спайдерне скління.

Найбільш поширеними і економічними світлопрозорими фасадами вважаються ригельно - в стійку. Як правило, це алюмінієві, рідше - сталеві і металопластикові фасадні конструкції. Скляні елементи в них укріплені на палітурках у вигляді решіток. Постійне вдосконалення конструкцій дозволило збільшити розмір скляної осередку до 3 м2 в сучасній фасадної системі. Такі конструкції мають істотний зовнішній недолік у вигляді зовнішньої решітки з накладок і притискних планок. Вони мають декоративні накладки у вигляді кришок різної форми, кольору і ширини залежно від дизайнерського рішення. Заповнення в вигляді скла, склопакета, композитного матеріалу затиснуте гумовими ущільнювачами. З лицьового боку видно лише вертикальні і горизонтальні декоративні накладки, гармонійно вписані в загальну конструкцію скління.

Все більшу популярність завойовують технології зовнішнього напівструктурного і структурного скління. Це більш складна і дорога конструкція, яка виключає візуальне присутність кріпильних елементів на зовнішній поверхності.Оні є компромісними рішеннями в порівнянні з класичним попереднім способом. У конструкціях напівструктурного скління фасадів використовують практично непомітні притискні профілі або штапики замість притискних планок. При цьому зменшується ширина видимих переплутав, але з'являються проміжки між елементами скління. Вони імітують структурний шов. Для великих фасадних конструкцій алюмінієві профілі такого не використовуються в якості несучої опори скління без застосування сталевого опорного каркаса. Система передбачає можливість використання готових вбудованих віконних блоків в конструкцію фасаду.суцільноскляні фасади без видимих металевих елементів дозволяє структурний або планарне скління. Такі скляні фасади є найбільш прогресивними і дорогими. Технологія не вимагає створення потужного опорного каркаса зі сталі. Натомість створена система підвісів на різного типу кріпленнях.

Елементи скління мають точкове зовнішнє кріплення і утворюють суцільноскляні оболонку, що надає їй візуальну легкість і прозорість, особливо при правильно підібраному освітленні. Основою є все та ж ригельно - стоечная система, в якій використовується спеціальний склопакет. Його зовнішнє скло більш міцне і трохи довший внутрішнього, і міцно кріпиться спеціальним герметиком. Прийом виробляє ефект цельностеклянной стіни, естетично більш досконалий, але і більш дорогий у виконанні. Для структурного скління потрібно використовувати тільки тоновані або дзеркальні скла. У даній фасадної системі також передбачена можливість вбудовувати готові інтегровані віконні блоки.

Сучасні скляні фасади з клейової технологією представляють на сьогодні найбільш прогресивну технологію, яка пропонує не тільки максимально ефективне скління, але і візуальну однорідність завдяки відсутності непрозорих елементів. Склопакети з клейової дистанцією, крім відмінної естетики, забезпечують високі адгезійні якості, що сприяє підвищенню герметичності конструкції і рівня її безпеки внаслідок відсутності витоку інертних газів завдяки її унікальним технічним і фізичним властивостям. Дана технологія може знайти застосування в структурних конструкціях скління великої площі. Технологія спеціального пакетування забезпечує повну відповідність найжорсткішим вимогам будь-яких нормативних документів, включаючи міжнародні, за основними фізико - механічним і теплофізичних властивостях.

Похожие страницы: