Існують три методи регулювання систем опалення

1.Качественное регулювання, при якому змінюється тільки температура, а витрата залишається постійним.

На сайте https://rixton.com.ua/catalog/avtomatika-dlja-otopitelnogo-oborudovanija представлен широкий выбор автоматики для отопительного оборудования по хорошей цене.

2.Колічественное регулювання, при якому змінюється витрата при сталості температури подачі.

3.И якісно-кількісного регулювання при якому змінюються і витрата і температура. Автоматична система управління опалення контролює і змінює, в залежності від закладених програм, всі параметри. Створюючи в приміщеннях Комфорт і Тепло.

Необхідно так само провести роботи з утеплення стін будинків, утеплити покрівлю та фундамент, застосовувати енергозберігаючі віконні конструкції т.д. Тільки через це значно зменшуються втрати тепла, через огороджувальні конструкції будівель.

Економічний ефект від даних заходів буде неповним, якщо не коригувати проектний температурний графік опалення, що можливо тільки при наявності схем автоматичного регулювання витрати тепла. Крім того, необхідно враховувати певний запас, який закладають проектувальники при визначенні необхідної площі опалювальних приладів. Ефект економії від автоматизації в даному випадку може скласти від 7 до 15%.

Простий приклад:

Термостат, який встановлюється на радіатор, економить від 30 - 50% тепла протягом опалювального сезону. Котел опалення який повністю автоматизований, теж економить енергію і витрати на 50%. Енергозберігаючі насоси з інтелектуальним керуванням, економія 30-40%. Термосмесітельний клапани для твердопаливних котлів дозволяють продовжити життя димоходу і самому котла опалення та теж приносять економію. Ще можна встановити системи проти протікання і джерела безперебійного живлення для системи опалення, і навіть при цих додаткових витратах виходить дешевше мати таке обладнання. Тому як витрачати гроші на ремонти наслідків аварій доведеться набагато більше.

Чи не в усіх котлах опалення є автоматика управління, а тільки у більш просунутих моделей. Котельне і опалювальне обладнання можна і потрібно, дооснастити усіма необхідними елементами. Як зручно управляти котельним обладнанням і системою опалення через додаток в телефоні, вже сьогодні може оцінити кожен.

Автоматизація та модернізація систем управління будинком - розвиток не стоїть на місці і коли то були телефони, які не вміщалися ні в одну кишеню і чіплялися шнуром, який постійно заважав. Зараз у кожного з нас є мобільний телефон, який компактний і здатний вирішувати безліч завдань. Так і з новими автоматизованими системами управління, то, що сьогодні з'являється і розробляється вже на багато поколінь попереду застарілого обладнання. Розробники постійно вдосконалюють існуючі моделі і розробляють суперсучасні. Багато застарілі компоненти вже неможливо придбати, та й не має сенсу. Так як вартість сучасних аналогів буде набагато нижче.

Похожие страницы: