Темні стіни у ванній


Темні стіни у ванній

Темні стіни в ваннойПоследніе кілька років була модною білі меблі в інтер'єрі ванної кімнати. Це рішення, безсумнівно, має свої переваги - інтер'єр виглядає чисто і гігієнічно. Крім того, це кращий варіант, якщо у вас невелика ванна кімната. Цей тип колористики меблів у великих салонах повільно відходить у минуле. Відмова від білого кольору дає майже необмежені можливості, від ретро-стилю до по-справжньому екстравагантних рішень. Давайте подивимося на кілька прикладів.
Темні стіни у ванній?

Темний колір стін у ванній кімнаті має багато опонентів. Це тому, що чорний і темно-сірий колір для більшості людей не пов'язаний з чистотою і стерильністю. Дійсно, якщо ми на приклад облицюємо ванну кімнату однією чорною плиткою, все може виглядати досить похмуро. У такому випадку, ми не можемо взагалі застосовувати цей колір в інтер'єрі ванної?


Відповідь буде наступним:
- Звичайно, ми можемо застосовувати, більше того, ванна буде виглядати дуже елегантно, якщо пам'ятати про декілька принципах. Темні стіни у ванній кімнаті, ми можемо виконати двома способами:
- Використовуючи в інтер'єрі ванної прості форми меблів та аксесуарів, і нічого зайвого;
- Як комбінації темного з одним контрастним кольором в інтер'єрі, обставленим дуже екстравагантною меблями.
Краще уникати проміжних варіантів.

Похожие страницы: