Тепла підлога під плитку - система обігріву, яка дарує теплоВибираючи кахельну плитку або натуральний камінь в якості підлогового покриття, більшість замислюється і про установку теплої підлоги. Адже куди як приємніше ступати по теплому підлозі, ніж обпалюватися про холод каменю, тим більше, що ціна теплої підлоги під плитку доступна дуже широкому колу покупців.

Вашему вниманию представлен канал одного из самых известных блогеров страны, который смог основать собственное рекламное агенство - Костя Павлов по ссылке https://www.youtube.com/watch?v=snjG66XWrug с Вами на Ютуб.

Найбільш поширені системи - це електричний тепла підлога під плитку на основі кабельної системи обігріву або використання нагрівальних матів.

Задуматися про установку теплої підлоги краще заздалегідь, на початковій стадії ремонту. У цьому випадку Ви можете використовувати для встановлення електричного теплої підлоги під плитку нагрівальний кабель. Його вартість нижче вартості нагрівального мату. Але потрібно враховувати, що нагрівальний кабель застосовується, коли є можливість зробити цементну стяжку. Він встановлюється під шар цементно-піщаного розчину. Прогрівається такий електричний підлогу за 2-3 години. Висота підлоги при такому типі обігріву збільшаться максимум на 3-5 см.

Коли чорнову підлогу вже залитий, зроблена бетонна стяжка, в якості системи обігріву використовується нагрівальний мат. Він представляє з себе тонкий двожильний екранований кабель з тефлоновим внутрішньої і зовнішньої ізоляцією, прикріплений у вигляді змійки до самоклеющейся синтетичній сітці. Теплий електрична підлога під плитку даного типу дозволяє зберегти будівельну висоту підлоги (товщина нагрівального мату DEVI становить 3мм), а також забезпечити швидке і рівномірне нагрівання підлогового покриття. Комфортна температура досягається всього за 15-20 хвилин.

Тонкі нагрівальні мати, ідеально підходять для монтажу під кахельну плитку або підлогу з натурального каменю. Завдяки невеликій товщині мату від 3мм до 4мм, залежно від виробника, підігрів підлоги здійснюється без пилу і бруду, а також із збереженням будівельної висоти підлоги, висоти дверей і порогів. Нагрівальний мат не вимагає товстої цементної стяжки, а встановлюється в тонкий шар плиткового клею.
Монтаж нагрівального мату можна провести поверх вже існуючого підлогового покриття, такого як - бетонного, старого плиткового статі і т.п.

Похожие страницы: