Установка кабельної проводки

Що б встановити кабельну проводку вам будуть необхідні багато інструментів: інструмент, який буде закладати дроти в IDC-роз'єм модульної розетки, кросової панелі або в комутаційну панель, а також необхідний обтискний інструмент і кабелеріз. Купити обтискний інструмент і інші інструменти можна в будь-якому будівельному магазині або спеціалізованому на інструментах магазині.

Купить щит hager вы можете на сайте интернет магазина.

Щоб закрити провід в IDC-роз'єм S110 використовують також забивні або ударні інструменти. Ударний інструмент дуже зручний у використанні, при плавному натисканні на рукоятку інструмента, в робочу частину передається різкий і сильний удар, який забиває провід до упору. У роз'єму S110 типу є спеціальні отвори, куди вкладаються дроти. Силу ударного інструменту можна встановити на барабані. Щоб забити провід не обов'язково використовувати ударний інструмент, досить обійтися клинком з рукояткою.

Обжимний інструмент-крімпер зазвичай використовується для обтиску модульної вилки. Цей інструмент підходить для різних вилок, бо має різні насадки під різні розміри вилок. Зазвичай достатньо мати два різних комплекту насадок - це для восьми і шести позиційних вилок. Обжимний інструмент може грати і роль кабелеріз, тому що у нього є стріппери, які підрізають дроти, щоб ті були рівними.

Процедура установки кабельної проводки дуже крапотлива, тому що один рух може зіпсувати вилку і вам залишиться її тільки викинути. Перше, що потрібно зробити - це одягнути захисний ковпачок. Потім з кабелю стягують ізоляцію, кабелю повинні бути розкладені за монтажною схемою, для це дуже знадобляться сепараторні вилки. Вита пара повинна бути розплітаючи не більш, ніж на сантиметр. Після чого, дроти рівняють і вставляють в вилку. Потім необхідно перевірити правильність розкладки по дротах, а також проводи повинні бути вставлений в вилку до межі. Після цього вилку вставляють в обтискний інструмент і обжимають.

Коли використовують блоки конвектора S110 / 210 і будь-яких інших типів дотримуються нумерації маркування проводів - нумерація повинна йти зверху вниз і зліва направо. Потім дроти роз'єднувати на два контакту-прямої і зворотний провід. Якщо ви використовуєте чотирьох-парні проводу, то на парних контактах будуть кольорові дроти, на непарних - білі. Колір пар наноситься на коннектор S110, якщо дотримуватися цього то це прискорить і поліпшить вашу роботу.

Похожие страницы: