Утеплення вікон - шлях до зменшення витоків тепла через вікна

жалюзі
Утеплення вікон - шлях до зменшення витоків тепла через вікна

Відповідь виявилася простою - встановити на вікна жалюзі. Жалюзі не мають прямого контакту з поверхнею, яка остигає і тому вони здатні створити додатковий бар'єр для холодного повітря. Жалюзі з додатковим шаром ізоляції (гумовий шар або срібне покриття), прекрасний засіб для утеплення вікон і бар'єр для низьких температур. Щільні штори і фіранки в меншій мірі, звичайно, теж можуть взяти участь у захисті від втрат тепла. Виходячи з того, що основна функція вікон (у тому числі металопластикових вікон з ПВХ) - забезпечення доступу сонячного світла в кімнати, постійно закриті жалюзі не можуть бути прийняті до уваги.

жалюзі

Управління виробленим теплом у будинку побудовано на двох простих принципах: вдень жалюзі на вікнах повинні бути відкриті, щоб сонячне світло, що проходить через вікно, піднімав температуру повітря в кімнаті, а у вечірній час і вночі жалюзі закривають.

жалюзі

Крім цього також бажано додатково закрити на ніч на вікнах штори з щільної тканини (плюш, оксамит). Але майте на увазі, що під вікнами (під підвіконням), де збирається найбільш холодне повітря в кімнаті, встановлені нагрівальні елементи системи опалення - батареї. Помилка, яку слід уникати - не встановлювати занадто довгі штори.

штори

Довгі штори не дають можливості циркулювати повітрю по всій кімнаті, нагріте повітря виявиться замкненим між щільним матеріалом штор і джерелом тепла, в результаті чого тепло не поширюється по кімнатах у належній кількості.штори

Невеликі матеріальні витрати на покупку і установку жалюзі для утеплення вікон з додатковим шаром ізоляції, окупляться з лишком в кінці холодного періоду року. Фото 8 Жалюзі. утеплення вікон

Похожие страницы: