Відображаюча ізоляція пенофол


ізоляція Питання ізоляції і теплозбереження - один з найважливіших в будівництві. Благо, на сьогоднішній день ми не відчуваємо браку в ізолюючих матеріалах. Але виникає інше питання: на якому з них зупинити свій вибір?
Тут, звичайно, кожен вирішує відповідно до власних вимог до матеріалу і його майбутнього призначення. Якщо ж для вас важливі простота в установці, нетоксичність, тривалий строк служби, хороші тепло-, гідро- і пароізолірующіе якості, невелика товщина матеріалу - варто звернути увагу на відбивну ізоляцію пенофол, яка завжди є в наявності.
Пенофол - це поліетиленова піна, покрита шаром алюмінієвої фольги. За рахунок властивостей, що відображають алюмінію і присутності сухого повітря в середині бульбашок пінополіетилену, витрати тепла зменшуються в 4 рази. Екологічно чистий, легкий і вогнетривкий, цей матеріал використовується для ізоляції стін, підлог, стель, підвалів, балконів, холодильних контейнерів і камер, транспорту, інженерних систем.


Пенофол
Існують такі види пенофола: пінополіетилен, покритий фольгою з одного боку; з двостороннім фольгуванням; з одностороннім фольгуванням на самоклеючій основі; рельєфний, з одностороннім фольгуванням; з одностороннім фольгуванням. Фольга покрита поліетиленовою плівкою.
Товщина матеріалу може становити 3, 4, 5, 8, 10 мм. Слід зауважити, що теплоізоляційні якості пенофола другого типу товщиною 4 мм рівні 840 мм силікатної цегли. Довговічність пенофола становить близько 55 років.

Похожие страницы: