Вентиляція в заміському будинку


вентиляція в заміському будинку Сьогоднішні заміські будинки цегляні та бетонні, оснащені склопакетами, в них використовуються різні утеплювачі, чимось схожі, стають будинки на недоступні для повітря закриті контейнери, без будь-якої вентиляції.


Одне вікно завдання вентиляції всього будинку не вирішить, тому так важливо мати хорошу вентиляцію в заміському будинку. Теперішні будівельні матеріали створені в основному штучним шляхом. Але виділяють шкідливі елементи не тільки будівельні матеріали. Сюди слід додати запах від кухонних і побутової техніки, виділення тварин, пахучості хімічних засобів, а сама людина виділяє при диханні за годину від п'ятнадцяти до вісімнадцяти дециметрів кубічних вуглекислого газу.
Щоб врятуватися від шкідливих запахів, має бути забезпечено будинок безперервним надходженням нового повітря. Цього можна досягти за рахунок кондиціонування і за допомогою систем припливної та витяжної вентиляції. За допомогою водяних котлів і електрики ми можемо взимку забезпечувати потрібну температуру в будинку. Влітку ми рятуємося від спеки.
Існує кілька типів вентиляційної системи будинків за містом. Це: кондиціонування заміського будинку за допомогою витяжної системи, вентиляція припливної системою, провітрювання заміського будинку природним способом.
Якщо ви на початковому етапі будівництва будинку не думали над проектом системи вентиляції, у вас з'явитися великі проблеми під час процесу монтажу вентиляційного обладнання.
припливно-витяжна система вентіляцііНаіболее проста система вентиляції - приточно-витяжна. Її призначення - подати чисте і свіже повітря в приміщення і видалити відпрацьоване повітря.

Похожие страницы: