Вибір будівельних матеріалів

Для утримання тепла всередині приміщень стіни будинку повинні володіти найбільшою теплоємністю і найменшою теплопровідністю. Цієї мети можна досягти за рахунок правильного підбору будматеріалів і збільшення товщини стін.

Теплове розширення - здатність матеріалів розширюватися при нагріванні і стискатися при охолодженні, тобто змінювати свої фізичні розміри і обсяг при зміні температури навколишнього повітря або нагрівання від прямого впливу сонячних променів.Міцність - здатність матеріалів чинити опір руйнуванню від впливу зовнішніх сил. Костьольна будматеріалів це властивість потрібно розглядати в плані міцності всього готової будівлі і міцності його окремих елементів.

Керамическая плитка для кухни купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Це означає, що можна побудувати будинок з каменю - дуже міцного будівельного матеріалу, який розвалиться при трехбальном землетрус або повінь. Порівняння міцності будинку теж може бути відносним. Наприклад, рубаний будинок складно розвалити навіть при 10 бальному землетрусі, але відносно просто скласти випадково в'їхали в нього важким трактором.

Вибирати будівельні матеріали для свого будинку бажано з об'єктивних зовнішніх умов географічного місця його розташування. Міцність будинку повинна зберігатися тривалий час відповідно до кліматичними умовами регіону. Наприклад, на більшій території Росії будматеріали повинні витримувати великі перепади температур - володіти високою морозостійкістю і малою гігроскопічністю.Гігроскопічність - здатність матеріалу поглинати водяні пари з повітря. Дуже важлива властивість матеріалів, який обов'язково повинен враховуватися в регіонах з підвищеною вологістю повітря. Особливе значення воно набуває в районах з традиційними осінніми дощами перед настанням заморозків. У таких випадках неправильний вибір будматеріалу може значно скоротити термін служби каркаса будинку. Крім того, багаторазове зволоження і висушування будматеріалів викликає в ньому різні напруги, які призводять до зміни, іноді значного, їх первинних властивостей і можуть призвести до втрати їх несучої здатності.

Звукоізоляція - здатність матеріалів послаблювати проникнення звуку. Звукоізоляційні властивості будівельних матеріалів визначаються їх здатністю звукопоглинання і звукопроникності. Хороша звукопроникність будматеріалу зажадає додаткових витрат на її усунення. При будівництві будинку потрібно враховувати важливість звукоізоляції певних приміщень з урахуванням місця установки будинку і, по можливості, використовувати матеріали з підвищеною звукоізоляцією.

Похожие страницы: