Вибираємо плодові дерева

Плодові дерева купують для одиночної посадки і групових посадок. Підвищеної уваги вимагає місце покупки, сорт рослини і час проведення робіт. Вибирати саджанці плодових дерев необхідно дуже ретельно , уважно оглядаючи стан прищепи та підщепи. Від цього залежить приживлюваність дерева на новому місці і складність вирощування.

Для любителей алычи, этот сайт plodkr.com.ua поможет вам выбрать самые плодовитые деревья.

Коренева система повинна бути добре розвинена. Слід переконатися у відсутності грибків, пошкоджень і ран на поверхні саджанця. Краще віддати перевагу підщепи насіннєвого типу на мигдалі або груші - вони краще переживають посуху.

Саджанці можуть зберігатися з відкритою і закритою кореневою системою. Другий варіант дорожче, проте коріння дерева постійно знаходяться в ящику з поживним грунтом і добре приживуться на новому місці. Не купуйте саджанці плодових дерев, коріння яких знаходяться на відкритому повітрі (навіть без обертання вологою ганчіркою). Швидше за все до моменту доставки на ділянку вони будуть мертві.

Найкраще місце для покупки саджанців - спеціальний розплідник . Це обумовлено тим, що пропонований асортимент акліматизований і обов'язково приживеться при належному догляді. Слід зазначити, що саджанці плодових дерев продаються на стихійних і звичайних ринках. Тут ймовірність порушення умов зберігання набагато вище, а якість товару не відповідає очікуванням. Працівники розплідника нададуть вичерпні консультації з догляду та вирощування за обраним сортом.

Зараз можна замовити саджанці плодових дерев. Садівниками затребувана яблуня, вишня, черешня, слива, груша, алича, абрикос і виноград. Більшість сортів акліматизовані для середньої смуги Росії. Приймаючи рішення про покупку, слід врахувати фактор освітленості на власній ділянці. Груша, вишня, яблуня і зливу добре розвиваються на сонці і в тіні. Але для винограду, персика та абрикоса сонячне світло грає ключову роль.

Висаджувати саджанці плодових дерев можна восени за 25 днів до початку стійких морозів або ранньою весною до появи перших бруньок. Осіння посадка допустима для яблуні, груші, сливи і вишні. Абрикос, персик і черешню краще висаджувати після зими. Це допоможе уникнути вимерзання.

Похожие страницы: