Види генераторів

Знайти повноцінну заміну електроенергії, одержуваної за допомогою державних ліній електропередач практично неможливо. Основна проблема полягає у вартості кіловат години електрики. Однак бувають випадки, коли відключення електроенергії з вини непередбачених обставин може позбавити необхідного для життя чи виробництва електрики. У таких випадках доцільно використовувати автономні генератори електричного струму. Є кілька основних видів таких пристроїв, які розрізняються за типом палива, потужності, габаритами та іншими ознаками.

Дизель

Одними з найпотужніших вважаються дизельні генератори. Це пов'язано з їх конструктивними особливостями. При рівних габаритах і об'ємі двигуна, такі агрегати можуть виробляти на 20-30% більше електроенергії при рівних об'ємних витратах палива. Також вони відрізняються вражаючою довговічністю. При придбанні таких генераторів, слід віддавати перевагу моделям з наявністю вбудованого електричного стартера. Він значно полегшити запуск дизельного агрегату, що відіграє особливу роль в холодну пору року. Займатися ремонтом і настроюванням паливної апаратури таких пристроїв повинен тільки фахівець, що володіє обладнанням та досвідом.

Природний газ

Існують такі типи генераторів, які можуть використовувати природний газ як паливо. Їх пристрій більш складне, ніж всіх інших, через наявність особливої паливної апаратури. З причини цього, їх вартість також може бути вище. Проте саме цей тип може видавати електроенергію, собівартість якої буде порівнянна з вартістю електрики від держави. За допомогою надійних і укомплектованих автоматичними системами запуску генераторів цього типу можна забезпечити живлення електроенергією не тільки одного будинку, але і невеликого селища чи підприємства. Особливо варто придивитися до таких генераторам саме бізнесменам, які змушені оплачувати рахунки за електрику за підвищеним тарифом. Така електростанція окупить себе в найкоротший термін.

На бензині

Найбільш звичними всім є бензинові генератори. Завдяки своїй конструкції, вони володіють одним дуже привабливим властивістю - низькою ціною. Придбати досить потужну установку можна за цілком доступну широкому колу осіб вартість. При цьому він має ще й високою ремонтопридатністю. Якщо трапиться поломка двигуна, то її цілком можливо провести самостійно, що виключає витрати на послуги фахівців.

Похожие страницы: