Внутрішнє утеплення лоджії в 21 столітті

Процес монтажу легкий і простий. Єдине «але»: перед тим як утеплювати лоджію необхідно ретельно перевірити стан плит перекриття і стін. При наявності навіть незначних тріщин і щілин в швах можуть виникнути протікання, які знищать всі праці з утеплення лоджії і змусять все почати спочатку.
Схема багатошарового внутрішнього утеплення лоджії досить проста. На огорожу лоджії за допомогою рідких цвяхів кріпиться пароізоляція фольгою всередину приміщення. Потім щільно встановлюються теплоізоляційні плити і фіксуються за допомогою анкерів або дюбелів. Після цього всі стики і порожнечі заповнюються піною, надлишки якої обрізаються після її висихання. На термоізоляційну плиту, знову ж за допомогою рідких цвяхів, кріпиться другий шар пароізоляції фольгою всередину приміщення. Поверх ізоляції встановлюється конструкція для кріплення листів гіпсокартону, на яку потім ставляться і самі листи. Гіпсокартон володіє хорошими адсорбуючі властивості і здатний поглинати своєю поверхнею пари, гази і вологу. У даній ситуації ці властивості дуже важливі, тому що «не дихав» утеплена поверхню перестає пропускати повітря і при недостатньо вентиляції в приміщенні відбувається скупчення вологи. Гіпсокартон чудово справляється з деякою кількістю вологи, «вбираючи» її своєю поверхнею.
Теплий балконутепленіе лоджії в 21 векеУтепленная лоджія


Звичайно, про утеплення лоджії необхідно подумати заздалегідь, пам'ятаючи відому приказку «Готуй сани влітку». Але з приходом на ринок таких матеріалів, як пенофол і техноплекс (пеноплекс) з'явилася можливість здійснювати утеплення, а також поєднання заскленій лоджії з іншими приміщеннями, навіть в холодну пору року. На початкових етапах робіт по необхідності можна використовувати обігрівачі. Але після установки теплоізоляції необхідність в додатковому обігріві вже відпаде. Залишиться тільки насолоджуватися теплом, затишком і комфортом.

Похожие страницы: